Strona główna
 • 1 O programie
  Program Królów to efekt wieloletnich badań i pracy w obszarze zdrowego odżywiania i redukcji wagi, prowadzonych przez specjalistów pod kierunkiem eksperta w dziedzinie zrównoważonego odżywiania i dietoterapii – Radosława Król. To w pełni autorski, potwierdzony w praktyce zdrowiem oraz satysfakcją tysięcy Klientów, składający się z 4 bazowych i nierozłącznych elementów sposób na prawidłową sylwetkę, odpowiednią wagę, młodość, energię i zdrowie.

  2 2
 • 3 Żywienie
  Program Królów bilansuje jadłospis tak, aby redukować wszelkie nadmiary w diecie uzupełniając jednocześnie braki. Jego największą zaletą jest to, że udowadnia, iż jedząc bez ograniczeń można zgubić zbędne kilogramy. Wskazuje w jaki sposób przyrządzać posiłki oraz jakich używać produktów by korzystnie wpływać zarówno na wygląd jak i samopoczucie.

  2 2
 • 4 Ruch i masaż
  Lepsze krążenie, spalanie tkanki tłuszczowej, wzmacnianie mięśni, dotlenienie organizmu – to tylko niektóre z zalet aktywnego uczestnictwa w realizacji Programu Królów. Jogging, tenis, joga, basen albo… masaż na urządzeniu medycznym Rolletic® – istotne jest, by połączyć aktywny ruch z odpowiednim odżywianiem i oczyszczaniem. Wówczas dużo szybciej zauważysz efekty swojej pracy nad piękną sylwetką, kondycją i zdrowiem.

  2 2
 • 5 Wspomaganie
  Czwarta część Programu Królów to skuteczne wykorzystanie potencjału natury. Produkty, które polecamy w jego realizacji są wytwarzane tylko na bazie naturalnych składników. Błyskawicznie uruchamiają siły witalne naszego organizmu i przyspieszają jego walkę ze schorzeniami, chorobami czy pojawiającymi się nieprawidłowościami. Wskazujemy ich zastosowanie i dostępność... możesz być pewien, że zadziałają szybciej, lepiej i zdrowiej...

  2 2
 •  
Dla agroturystyki
Wczasy agroturystyczne to doskonała okazaja do zmiany trybu życia i nawyków żywieniowych. Wykorzystaj to do realizacji Programu Królów.
Jeśli zajmujesz się agroturystyką to możesz doskonale połączyć wypoczynek Twoich gości z  realizacją naszego Programu. Możemy przygotować dla Ciebie ofertę w zakresie organizacji pobytów odchudzających, oczyszczających a także usprawniających i poprawiających kondycję.

Wspomniane tematyczne turnusy możesz organizować w tzw. okresach martwych, co wydłuży dochodowe funkcjonowanie a to wpłynie na zwiększenie zysków z prowadzonej przez Ciebie działalności.

Nasze długoletnie doświadczenie w realizacji Programu a także tysiące zadowolonych osób, które z niego korzystały są potwierdzeniem, iż wdrożony Program będzie skuteczny  a Klienci przyjeżdżający do Ciebie będą zadowoleni i ...wrócą.
Zaletą naszej propozycji jest również to, że nasz Program przygotujemy tak, by wykorzystać to, co już masz do dyspozycji . Dzięki temu wprowadzenie tej nowej formy działalności nie wymaga od Ciebie praktycznie żadnych inwestycji.