Strona główna
 • 1 O programie
  Program Królów to efekt wieloletnich badań i pracy w obszarze zdrowego odżywiania i redukcji wagi, prowadzonych przez specjalistów pod kierunkiem eksperta w dziedzinie zrównoważonego odżywiania i dietoterapii – Radosława Król. To w pełni autorski, potwierdzony w praktyce zdrowiem oraz satysfakcją tysięcy Klientów, składający się z 4 bazowych i nierozłącznych elementów sposób na prawidłową sylwetkę, odpowiednią wagę, młodość, energię i zdrowie.

  2 2
 • 3 Żywienie
  Program Królów bilansuje jadłospis tak, aby redukować wszelkie nadmiary w diecie uzupełniając jednocześnie braki. Jego największą zaletą jest to, że udowadnia, iż jedząc bez ograniczeń można zgubić zbędne kilogramy. Wskazuje w jaki sposób przyrządzać posiłki oraz jakich używać produktów by korzystnie wpływać zarówno na wygląd jak i samopoczucie.

  2 2
 • 4 Ruch i masaż
  Lepsze krążenie, spalanie tkanki tłuszczowej, wzmacnianie mięśni, dotlenienie organizmu – to tylko niektóre z zalet aktywnego uczestnictwa w realizacji Programu Królów. Jogging, tenis, joga, basen albo… masaż na urządzeniu medycznym Rolletic® – istotne jest, by połączyć aktywny ruch z odpowiednim odżywianiem i oczyszczaniem. Wówczas dużo szybciej zauważysz efekty swojej pracy nad piękną sylwetką, kondycją i zdrowiem.

  2 2
 • 5 Wspomaganie
  Czwarta część Programu Królów to skuteczne wykorzystanie potencjału natury. Produkty, które polecamy w jego realizacji są wytwarzane tylko na bazie naturalnych składników. Błyskawicznie uruchamiają siły witalne naszego organizmu i przyspieszają jego walkę ze schorzeniami, chorobami czy pojawiającymi się nieprawidłowościami. Wskazujemy ich zastosowanie i dostępność... możesz być pewien, że zadziałają szybciej, lepiej i zdrowiej...

  2 2
 •  
Dla Seniorów
U podstaw programu leży zapobieganie chorobom, a w przypadku seniorów dodatkowo dostarczenie sporej porcji witalności. Wiek dojrzały to wiek złota, szczęścia i pomyślności – nie pozwól by było inaczej!
Nauczymy Ciebie jak dzięki Programowi Królów wejść radośnie w jesień życia, a jeśli to konieczne, jak poprawić zdrowie, kondycję i odmłodzić organizm. To jest prostsze niż myślisz.

Prawidłowo dobrana dieta pozwoli Tobie zachować sprawność umysłu, a masaż na urządzeniu Rolletic dostarczy dawki aktywności fizycznej, wspomagającej krążenie, wzmacniającej serce, płuca i skórę. Ważne naszym zdaniem jest także to, że wizyta w naszym gabinecie pozwoli Tobie na kontakt z innymi ludźmi, niezbędny do poprawy samopoczucia i wyzbycia się codziennych trosk, a w rezultacie poprawy jakości i długości Twojego życia.

W pakiecie Program Królów dla seniorów zapewniamy:
1) konsultację i opiekę naszego specjalisty
2) dobór odpowiedniego programu żywieniowego
3) program skutecznego oczyszczania organizmu na poziomie komórkowym
4) bezpieczny masaż w kierunku limfatycznym całego ciała, zwiększający odporność i sprawność organizmu
5) zdrowe /naturalne suplementy zwiększające działanie i łagodzące negatywne skutki tradycyjnych terapii farmakologicznych
6) preparaty zmniejszające poziom stresu, ułatwiające zasypianie i regenerujące organizm
7) cotygodniową kontrolę efektywności zastosowanego programu

Jeśli oprócz kwestii zdrowotnych znajdziesz w realizacji Programu sposób na życie to również pomożemy Ci te założenia zrealizować. Propagując bowiem Program Królów możesz zarobić dodatkowe pieniądze. Twoja aktywność, doświadczenie życiowe oraz nasza wiedza i wsparcie pozwolą z sukcesem wykorzystać wielki potencjał, jaki daje rynek wellness i fitness.
Jeśli chcesz w oparciu o swoją metamorfozę doradzać innym w zakresie doboru określonych produktów przygoda z Programem Królów może zaowocować nie tylko lepszym samopoczuciem ale i  sukcesem finansowym.

Jeżeli interesuje Cię Program Królów w aspekcie zmian nawyków żywieniowych i powrotu do zdrowia wypełnij ankietę. Nasz specjalista wykona dla Ciebie bezpłatnie analizę i zasugeruje odpowiednie działania.

Szukasz sposobu jak zarobić lub dorobić – zgłoś taką gotowość a skontaktujemy się z Tobą.