Strona główna Dla biznesu
 • 1 O programie
  Program Królów to efekt wieloletnich badań i pracy w obszarze zdrowego odżywiania i redukcji wagi, prowadzonych przez specjalistów pod kierunkiem eksperta w dziedzinie zrównoważonego odżywiania i dietoterapii – Radosława Król. To w pełni autorski, potwierdzony w praktyce zdrowiem oraz satysfakcją tysięcy Klientów, składający się z 4 bazowych i nierozłącznych elementów sposób na prawidłową sylwetkę, odpowiednią wagę, młodość, energię i zdrowie.

  2 2
 • 3 Żywienie
  Program Królów bilansuje jadłospis tak, aby redukować wszelkie nadmiary w diecie uzupełniając jednocześnie braki. Jego największą zaletą jest to, że udowadnia, iż jedząc bez ograniczeń można zgubić zbędne kilogramy. Wskazuje w jaki sposób przyrządzać posiłki oraz jakich używać produktów by korzystnie wpływać zarówno na wygląd jak i samopoczucie.

  2 2
 • 4 Ruch i masaż
  Lepsze krążenie, spalanie tkanki tłuszczowej, wzmacnianie mięśni, dotlenienie organizmu – to tylko niektóre z zalet aktywnego uczestnictwa w realizacji Programu Królów. Jogging, tenis, joga, basen albo… masaż na urządzeniu medycznym Rolletic® – istotne jest, by połączyć aktywny ruch z odpowiednim odżywianiem i oczyszczaniem. Wówczas dużo szybciej zauważysz efekty swojej pracy nad piękną sylwetką, kondycją i zdrowiem.

  2 2
 • 5 Wspomaganie
  Czwarta część Programu Królów to skuteczne wykorzystanie potencjału natury. Produkty, które polecamy w jego realizacji są wytwarzane tylko na bazie naturalnych składników. Błyskawicznie uruchamiają siły witalne naszego organizmu i przyspieszają jego walkę ze schorzeniami, chorobami czy pojawiającymi się nieprawidłowościami. Wskazujemy ich zastosowanie i dostępność... możesz być pewien, że zadziałają szybciej, lepiej i zdrowiej...

  2 2
 •  
Dla biznesu
Program Królów to połączenie świetnego zdrowia i dobrego biznesu na... zdrowych zasadach. Robimy wszystko aby nasi Partnerzy równie co zdrowi, byli piękni i bogaci. Realizacja naszego biznesplanu z pewnością temu sprzyja. Daje możliwość uczciwego, normalnego i dającego ogromną frajdę zarabiania dobrych pieniędzy. Dlatego w pełni zgadzamy się z opinią, podesłaną nam przez użytkownika jednego z biznesowych forów dyskusyjnych: „Program Królów to zdrowy interes”. Nic dodać, nic ująć.

Możesz bez zobowiązań korzystać z naszej wiedzy i doświadczeń. Możesz stosować sprawdzone już rozwiązania i oferowane przez nas produkty. Możesz również te same produkty kupować dużo taniej niż w standardowym cenniku i możesz też zarabiać na tym wszystkim pieniądze. To tylko niektóre możliwości. Bądź pewien, że pomożemy Ci skutecznie wdrażać biznesplan i będziemy wspierać podczas prowadzenia działalności, ponieważ zależy na tym, by założone cele zostały przez Was osiągnięte… „królewskie” życie jest naprawdę w zasięgu ręki... wystarczy, że się z nami skontaktujesz.