• 1 O programie
  Program Królów to efekt wieloletnich badań i pracy w obszarze zdrowego odżywiania i redukcji wagi, prowadzonych przez specjalistów pod kierunkiem eksperta w dziedzinie zrównoważonego odżywiania i dietoterapii – Radosława Król. To w pełni autorski, potwierdzony w praktyce zdrowiem oraz satysfakcją tysięcy Klientów, składający się z 4 bazowych i nierozłącznych elementów sposób na prawidłową sylwetkę, odpowiednią wagę, młodość, energię i zdrowie.

  2 2
 • 3 Żywienie
  Program Królów bilansuje jadłospis tak, aby redukować wszelkie nadmiary w diecie uzupełniając jednocześnie braki. Jego największą zaletą jest to, że udowadnia, iż jedząc bez ograniczeń można zgubić zbędne kilogramy. Wskazuje w jaki sposób przyrządzać posiłki oraz jakich używać produktów by korzystnie wpływać zarówno na wygląd jak i samopoczucie.

  2 2
 • 4 Ruch i masaż
  Lepsze krążenie, spalanie tkanki tłuszczowej, wzmacnianie mięśni, dotlenienie organizmu – to tylko niektóre z zalet aktywnego uczestnictwa w realizacji Programu Królów. Jogging, tenis, joga, basen albo… masaż na urządzeniu medycznym Rolletic® – istotne jest, by połączyć aktywny ruch z odpowiednim odżywianiem i oczyszczaniem. Wówczas dużo szybciej zauważysz efekty swojej pracy nad piękną sylwetką, kondycją i zdrowiem.

  2 2
 • 5 Wspomaganie
  Czwarta część Programu Królów to skuteczne wykorzystanie potencjału natury. Produkty, które polecamy w jego realizacji są wytwarzane tylko na bazie naturalnych składników. Błyskawicznie uruchamiają siły witalne naszego organizmu i przyspieszają jego walkę ze schorzeniami, chorobami czy pojawiającymi się nieprawidłowościami. Wskazujemy ich zastosowanie i dostępność... możesz być pewien, że zadziałają szybciej, lepiej i zdrowiej...

  2 2
 •  
Odżywianie
Według naszej filozofii - odżywianie to dużo więcej niż tylko dostarczenie pożywienia organizmowi. To sposób by dobrze się dziś czuć i jutro wyglądać. Nauczymy Ciebie jak jedząc bez ograniczeń zgubić zbędne kilogramy i czuć przy tym radość z jedzenia.

Programu Królów opisany jest w 15 książeczkach wraz z rekomendacjami produktów i dań na każdy z 15 tygodni jego stosowania. Nie oznacza to jednak, że Program trwa 15 tygodni i że każdego tygodnia należy przechodzić do kolejnego etapu! 15 książeczek to po prostu 15 etapów, których odpowiedni dobór i czas stosowania określamy indywidualnie dla każdej z osób, która na Program Królów się zdecyduje. Można zapisy z książeczki „drugi tydzień” stosować na przykład przez kolejne trzy tygodnie (jeśli zrzucamy naprawdę dużo kilogramów). Można z „trzeciego tygodnia” przejść od razu do „szóstego”, czy też na przykład po „siódmym tygodniu” – dla pobudzenia apetytu na surowe warzywa – przejść na przepisy z książeczki „trzynasty tydzień”, po czym wrócić z powrotem do „siódemki”. Najważniejszy w odchudzaniu jest jednak pierwszy tydzień. W tym czasie organizm przestawia się z pobierania energii z pożywienia, na pobieranie energii z komórek tłuszczowych. Po pierwszym tygodniu następuje widoczna utrata wagi (wyższa niż w kolejnych tygodniach). Jest to przełomowy moment dla osoby odchudzającej się. Poprawi Ci się samopoczucie wyraźnie wzrośnie energia i zniknie uczucie głodu.

Program gwarantuje utratę około 1-1,5 kg masy ciała tygodniowo. Jest to efekt zdrowy i bezpieczny dla organizmu, bez ryzyka wahań wagi. Można samemu wybrać to, co się lubi – ale wybór jest uzależniony od reguł obowiązujących w danym tygodniu. Ograniczenia są tylko jakościowe. Stosując program żywienia zawarty w Programie Królów nie musisz bać się efektu jo-jo.  Pojawia się on tylko jeśli stosuje się tzw. diety głodówkowe, monotoniczne, czy ograniczające liczbę kalorii. Wówczas waga spada nie tylko z tkanki tłuszczowej, ale także mięśniowej i skórnej. Organizm poddany takim dietom, po ich zakończeniu, natychmiast rozpoczyna odbudowywanie utraconych zapasów energetycznych. Traktuje bowiem okres diety jako kryzys, którego skutki należy jak najszybciej zniwelować.
Program Królów nie ogranicza spożywania posiłków – wręcz przeciwnie, zwiększamy ich ilość. Wzmacniamy stronę przeciwną do tkanki tłuszczowej - tkankę mięśniową.

Uczymy naszych Klientów jak kontrolować wagę, co robić, aby waga pozostała stabilna i, co najważniejsze, jak po zakończeniu realizacji programu żywieniowego wrócić do naszych ulubionych smakołyków, by nie stanowiły już zagrożenia dla naszej nowej zdrowej wagi.