• 1 O programie
  Program Królów to efekt wieloletnich badań i pracy w obszarze zdrowego odżywiania i redukcji wagi, prowadzonych przez specjalistów pod kierunkiem eksperta w dziedzinie zrównoważonego odżywiania i dietoterapii – Radosława Król. To w pełni autorski, potwierdzony w praktyce zdrowiem oraz satysfakcją tysięcy Klientów, składający się z 4 bazowych i nierozłącznych elementów sposób na prawidłową sylwetkę, odpowiednią wagę, młodość, energię i zdrowie.

  2 2
 • 3 Żywienie
  Program Królów bilansuje jadłospis tak, aby redukować wszelkie nadmiary w diecie uzupełniając jednocześnie braki. Jego największą zaletą jest to, że udowadnia, iż jedząc bez ograniczeń można zgubić zbędne kilogramy. Wskazuje w jaki sposób przyrządzać posiłki oraz jakich używać produktów by korzystnie wpływać zarówno na wygląd jak i samopoczucie.

  2 2
 • 4 Ruch i masaż
  Lepsze krążenie, spalanie tkanki tłuszczowej, wzmacnianie mięśni, dotlenienie organizmu – to tylko niektóre z zalet aktywnego uczestnictwa w realizacji Programu Królów. Jogging, tenis, joga, basen albo… masaż na urządzeniu medycznym Rolletic® – istotne jest, by połączyć aktywny ruch z odpowiednim odżywianiem i oczyszczaniem. Wówczas dużo szybciej zauważysz efekty swojej pracy nad piękną sylwetką, kondycją i zdrowiem.

  2 2
 • 5 Wspomaganie
  Czwarta część Programu Królów to skuteczne wykorzystanie potencjału natury. Produkty, które polecamy w jego realizacji są wytwarzane tylko na bazie naturalnych składników. Błyskawicznie uruchamiają siły witalne naszego organizmu i przyspieszają jego walkę ze schorzeniami, chorobami czy pojawiającymi się nieprawidłowościami. Wskazujemy ich zastosowanie i dostępność... możesz być pewien, że zadziałają szybciej, lepiej i zdrowiej...

  2 2
 •  
Ruch i masaż
Trzeci element składowy Programu Królów to ruch i masaż. Wszelkiego rodzaju aktywność fizyczna sprzyja rewitalizacji organizmu. Ruch – jak wszyscy mówią – to zdrowie. I nie ma w tym żadnej przesady. Lepsze krążenie, spalanie tkanki tłuszczowej, wzmacnianie mięśni, dotlenianie organizmu – to tylko niektóre z zalet aktywnego uczestnictwa naszego ciała w realizacji Programu Królów.

Możesz wybrać wizytę na basenie, jogging, tenis, jogę lub nordic walking, a jeśli nie masz wystarczająco dużo czasu lub chęci na wysiłek fizyczny, polecamy masaż – na urządzeniu Rolletic®. Masaż ten sprawi, że Twoje (odchudzane) ciało wzmocni się i będzie bardziej jędrne. Spowoduje również, iż Twój organizm oczyści się z toksyn i będzie sprawniej funkcjonował. Wyraźnie też poprawi się metabolizm tkanki tłuszczowej.

Masaż na urządzeniu Rolletic® z powodzeniem zastępuje ręce masażysty i jest elementem uzupełniającym program żywienia w ramach Programu Królów. Działa niczym „żelazko”, które „prasuje” nierówności cellulitowe oraz sprawia, że skóra wygląda piękniej i młodziej. Jednak tak, jak Rolletic® nie zastąpi nigdy innych form aktywności fizycznej, tak i samo bieganie czy pływanie nigdy nie przyniesie tyle, co korzystanie z obracających się drewnianych rolek. Najlepsze rezultaty osiąga się tylko wtedy, gdy wykorzystywany jest każdy z elementów składowych. I to w odpowiednich proporcjach.