• 1 O programie
  Program Królów to efekt wieloletnich badań i pracy w obszarze zdrowego odżywiania i redukcji wagi, prowadzonych przez specjalistów pod kierunkiem eksperta w dziedzinie zrównoważonego odżywiania i dietoterapii – Radosława Król. To w pełni autorski, potwierdzony w praktyce zdrowiem oraz satysfakcją tysięcy Klientów, składający się z 4 bazowych i nierozłącznych elementów sposób na prawidłową sylwetkę, odpowiednią wagę, młodość, energię i zdrowie.

  2 2
 • 3 Żywienie
  Program Królów bilansuje jadłospis tak, aby redukować wszelkie nadmiary w diecie uzupełniając jednocześnie braki. Jego największą zaletą jest to, że udowadnia, iż jedząc bez ograniczeń można zgubić zbędne kilogramy. Wskazuje w jaki sposób przyrządzać posiłki oraz jakich używać produktów by korzystnie wpływać zarówno na wygląd jak i samopoczucie.

  2 2
 • 4 Ruch i masaż
  Lepsze krążenie, spalanie tkanki tłuszczowej, wzmacnianie mięśni, dotlenienie organizmu – to tylko niektóre z zalet aktywnego uczestnictwa w realizacji Programu Królów. Jogging, tenis, joga, basen albo… masaż na urządzeniu medycznym Rolletic® – istotne jest, by połączyć aktywny ruch z odpowiednim odżywianiem i oczyszczaniem. Wówczas dużo szybciej zauważysz efekty swojej pracy nad piękną sylwetką, kondycją i zdrowiem.

  2 2
 • 5 Wspomaganie
  Czwarta część Programu Królów to skuteczne wykorzystanie potencjału natury. Produkty, które polecamy w jego realizacji są wytwarzane tylko na bazie naturalnych składników. Błyskawicznie uruchamiają siły witalne naszego organizmu i przyspieszają jego walkę ze schorzeniami, chorobami czy pojawiającymi się nieprawidłowościami. Wskazujemy ich zastosowanie i dostępność... możesz być pewien, że zadziałają szybciej, lepiej i zdrowiej...

  2 2
 •  
Wspomaganie
Czwarta część Programu Królów to nic innego, jak skuteczne wykorzystanie potencjału natury. Produkty, które stosujemy i polecamy mają trzy cechy wspólne:
 • błyskawicznie uruchamiają siły witalne naszego organizmu – i w ten sposób przyspieszają jego walkę ze schorzeniami, chorobami czy pojawiającymi się nieprawidłowościami
 • są wytwarzane tylko na bazie naturalnych składników oraz pozbawione tzw. „złych” związków chemicznych
 • nie są dostępne – jak środki przeciwbólowe – na każdej stacji benzynowej, a działają szybciej, lepiej i zdrowiej...

  Nawet życie organizmu, stale pozostającego w bezruchu – i wcale nie mamy na myśli przesiadywania przed telewizorem – związane jest ze stałym wydatkiem energii oraz środków organicznych oraz mineralnych. Aby zatem zapobiec następstwom utraty bardzo cennych dla organizmu substancji – należy je systematycznie uzupełniać. Bowiem zachwianie tej kruchej równowagi prowadzi do choroby...

  Lepiej zapobiegać, niż leczyć – mówi mądrość ludowa... Jeśli jednak będzie nawet taka potrzeba – rekomendowane produkty pomogą także wspomagać leczenie !