Strona główna
 • 1 O programie
  Program Królów to efekt wieloletnich badań i pracy w obszarze zdrowego odżywiania i redukcji wagi, prowadzonych przez specjalistów pod kierunkiem eksperta w dziedzinie zrównoważonego odżywiania i dietoterapii – Radosława Król. To w pełni autorski, potwierdzony w praktyce zdrowiem oraz satysfakcją tysięcy Klientów, składający się z 4 bazowych i nierozłącznych elementów sposób na prawidłową sylwetkę, odpowiednią wagę, młodość, energię i zdrowie.

  2 2
 • 3 Żywienie
  Program Królów bilansuje jadłospis tak, aby redukować wszelkie nadmiary w diecie uzupełniając jednocześnie braki. Jego największą zaletą jest to, że udowadnia, iż jedząc bez ograniczeń można zgubić zbędne kilogramy. Wskazuje w jaki sposób przyrządzać posiłki oraz jakich używać produktów by korzystnie wpływać zarówno na wygląd jak i samopoczucie.

  2 2
 • 4 Ruch i masaż
  Lepsze krążenie, spalanie tkanki tłuszczowej, wzmacnianie mięśni, dotlenienie organizmu – to tylko niektóre z zalet aktywnego uczestnictwa w realizacji Programu Królów. Jogging, tenis, joga, basen albo… masaż na urządzeniu medycznym Rolletic® – istotne jest, by połączyć aktywny ruch z odpowiednim odżywianiem i oczyszczaniem. Wówczas dużo szybciej zauważysz efekty swojej pracy nad piękną sylwetką, kondycją i zdrowiem.

  2 2
 • 5 Wspomaganie
  Czwarta część Programu Królów to skuteczne wykorzystanie potencjału natury. Produkty, które polecamy w jego realizacji są wytwarzane tylko na bazie naturalnych składników. Błyskawicznie uruchamiają siły witalne naszego organizmu i przyspieszają jego walkę ze schorzeniami, chorobami czy pojawiającymi się nieprawidłowościami. Wskazujemy ich zastosowanie i dostępność... możesz być pewien, że zadziałają szybciej, lepiej i zdrowiej...

  2 2
 •  
Dla fitnessu
W drodze po lepszą formę i sylwetkę wiesz, że oprócz ruchu należy pamiętać jeszcze o innych elementach. Prowadzisz gabinet Fitness więc Twoi Klienci realizują już jeden z elementów Programu Królów jakim jest ruch. Pomyśl o ile zwiększysz osiągane rezultaty jeśli odwiedzający Twój salon będą realizowali również pozostałe trzy elementy Programu Królów. Dzięki temu zyskasz pozytywną opinię i na pewno poszerzysz grono zainteresowanych swoimi usługami a tym samym zwiększysz swoje przychody.

Nasi specjaliści przygotują propozycje żywienia, oczyszczania i wspomagania dostosowane specjalnie dla Twoich klientów. W ramach realizacji programu Twoi Klienci mogą liczyć na:
1) konsultację i opiekę naszego specjalisty
2) program redukcji wagi i ujędrniania ciała
3) program żywieniowy wspomagający kształtowanie zgrabnej sylwetki
4) program oczyszczania organizmu
5) zestaw ekskluzywnych preparatów kosmetyczno-pielęgnacyjnych
6) serię masaży na certyfikowanym urządzeniu Rolletic lub indywidualny plan zwiększenia aktywności fizycznej
7) cotygodniową kontrolę efektywności zastosowanego programu

Ponadto w całym okresie działalności możesz liczyć na nasze merytoryczne i produktowe wsparcie.
Zapewniamy, że rezultaty tej współpracy zachwycą Ciebie ale przede wszystkim Twoich klientów.