Strona główna
 • 1 O programie
  Program Królów to efekt wieloletnich badań i pracy w obszarze zdrowego odżywiania i redukcji wagi, prowadzonych przez specjalistów pod kierunkiem eksperta w dziedzinie zrównoważonego odżywiania i dietoterapii – Radosława Król. To w pełni autorski, potwierdzony w praktyce zdrowiem oraz satysfakcją tysięcy Klientów, składający się z 4 bazowych i nierozłącznych elementów sposób na prawidłową sylwetkę, odpowiednią wagę, młodość, energię i zdrowie.

  2 2
 • 3 Żywienie
  Program Królów bilansuje jadłospis tak, aby redukować wszelkie nadmiary w diecie uzupełniając jednocześnie braki. Jego największą zaletą jest to, że udowadnia, iż jedząc bez ograniczeń można zgubić zbędne kilogramy. Wskazuje w jaki sposób przyrządzać posiłki oraz jakich używać produktów by korzystnie wpływać zarówno na wygląd jak i samopoczucie.

  2 2
 • 4 Ruch i masaż
  Lepsze krążenie, spalanie tkanki tłuszczowej, wzmacnianie mięśni, dotlenienie organizmu – to tylko niektóre z zalet aktywnego uczestnictwa w realizacji Programu Królów. Jogging, tenis, joga, basen albo… masaż na urządzeniu medycznym Rolletic® – istotne jest, by połączyć aktywny ruch z odpowiednim odżywianiem i oczyszczaniem. Wówczas dużo szybciej zauważysz efekty swojej pracy nad piękną sylwetką, kondycją i zdrowiem.

  2 2
 • 5 Wspomaganie
  Czwarta część Programu Królów to skuteczne wykorzystanie potencjału natury. Produkty, które polecamy w jego realizacji są wytwarzane tylko na bazie naturalnych składników. Błyskawicznie uruchamiają siły witalne naszego organizmu i przyspieszają jego walkę ze schorzeniami, chorobami czy pojawiającymi się nieprawidłowościami. Wskazujemy ich zastosowanie i dostępność... możesz być pewien, że zadziałają szybciej, lepiej i zdrowiej...

  2 2
 •  
Yoga z Programem Królów
Skorzystaj z możliwości ułożenia planu żywienia, dostosowanego do Twojego stanu zdrowia, preferencji kulinarnych i oczekiwań względem docelowej wagi!
Twórcom Programu Królów zależy aby proces odchudzania nie był kojarzony z dietą, która przywodzi na myśl wyrzeczenia i surowe restrykcje. Stało się to przyczyną opracowania konkretnych programów i dopasowania proponowanych schematów do indywidualnych potrzeb.

Dzięki przygotowanemu programowi skutecznie i bezpowrotnie (nie ma mowy o efekcie jo-jo) zredukujesz wagę i nabierzesz nowych, zdrowych nawyków żywieniowych. W jaki sposób to osiągnąć? Skontaktuj się z naszym specjalistą wypełniając krótką ankietę a otrzymasz w ciągu 2 dni bezpłatną analizę i sugestie odpowiednich działań przygotowanych specjalnie dla Ciebie. Przekonasz się, że nie musisz ograniczać spożywanego jedzenia i patrzeć na ilość kalorii, a także nie musisz rezygnować z ulubionych potraw. Dzięki Programowi Królów na pewno osiągniesz satysfakcjonujący efekt dlatego już teraz zrób sobie zdjęcie, bo niebawem nikt Ci nie uwierzy, że więcej jedząc, można tak schudnąć…

Jak pokazują doświadczenia setek odchudzonych osób wykorzystujących Program Królów – skuteczne odchudzanie jest możliwe – więc nie ma co czekać! Wspieramy Cię w każdym etapie Programu czy to poprzez Twojego personalnego konsultanta czy umożliwiając Ci wizyty w jednym z naszych Studio Zdrowia, których gabinety są w całej Polsce. Nasi specjaliści i inni, którzy realizują program powodują, że przechodzisz przez niego z radością i satysfakcją.