Strona główna
 • 1 O programie
  Program Królów to efekt wieloletnich badań i pracy w obszarze zdrowego odżywiania i redukcji wagi, prowadzonych przez specjalistów pod kierunkiem eksperta w dziedzinie zrównoważonego odżywiania i dietoterapii – Radosława Król. To w pełni autorski, potwierdzony w praktyce zdrowiem oraz satysfakcją tysięcy Klientów, składający się z 4 bazowych i nierozłącznych elementów sposób na prawidłową sylwetkę, odpowiednią wagę, młodość, energię i zdrowie.

  2 2
 • 3 Żywienie
  Program Królów bilansuje jadłospis tak, aby redukować wszelkie nadmiary w diecie uzupełniając jednocześnie braki. Jego największą zaletą jest to, że udowadnia, iż jedząc bez ograniczeń można zgubić zbędne kilogramy. Wskazuje w jaki sposób przyrządzać posiłki oraz jakich używać produktów by korzystnie wpływać zarówno na wygląd jak i samopoczucie.

  2 2
 • 4 Ruch i masaż
  Lepsze krążenie, spalanie tkanki tłuszczowej, wzmacnianie mięśni, dotlenienie organizmu – to tylko niektóre z zalet aktywnego uczestnictwa w realizacji Programu Królów. Jogging, tenis, joga, basen albo… masaż na urządzeniu medycznym Rolletic® – istotne jest, by połączyć aktywny ruch z odpowiednim odżywianiem i oczyszczaniem. Wówczas dużo szybciej zauważysz efekty swojej pracy nad piękną sylwetką, kondycją i zdrowiem.

  2 2
 • 5 Wspomaganie
  Czwarta część Programu Królów to skuteczne wykorzystanie potencjału natury. Produkty, które polecamy w jego realizacji są wytwarzane tylko na bazie naturalnych składników. Błyskawicznie uruchamiają siły witalne naszego organizmu i przyspieszają jego walkę ze schorzeniami, chorobami czy pojawiającymi się nieprawidłowościami. Wskazujemy ich zastosowanie i dostępność... możesz być pewien, że zadziałają szybciej, lepiej i zdrowiej...

  2 2
 •  
Dla Gabinetów i Konsultantów
Już dziś możesz rozpocząć działalność w drodze ku zdrowiu swojemu i swoich przyszłych Klientów. Otwórz gabinet Studio Zdrowia lub zostań Konsultantem!
Możesz realizować nasz Program otwierając klasyczny gabinet Studio Zdrowia. Działa on w oparciu o propagowanie tak istotnych czterech elementów w odchudzaniu, jak oczyszczanie, odżywianie, ruch i wspomaganie.

Dla elementu pierwszego, drugiego i czwartego istotne jest przestrzeganie przygotowanego planu żywieniowego stosowanie rekomendowanych produktów ułatwiających osiągnięcie pożądanego rezultatu.  Element trzeci – ruch – realizowany jest przez masaż na urządzeniu Rolletic. Praktyka pokazała, że Gabinety Studio Zdrowia są najbardziej skutecznym sposobem na redukcje zbędnych kilogramów. Zdobyliśmy zaufanie tysięcy osób – wykorzystaj to. Wystarczy przestronne pomieszczenie, kilka urządzeń rolletic i już możesz realizować nasz program. Możesz mieć pewność, że Ci pomożemy.

Możesz również zostać Doradcą Programu Królów i tak jak my pomagać ludziom pozbywać się zbędnych kilogramów bez posiadania Studia. Wspólnie zastanowimy się nad tym, jak indywidualnie dla Ciebie przygotować szkolenia i ćwiczenia byś jak najszybciej i w sposób przystępny nauczył się dobierać i zalecać poszczególne elementy naszego Programu innym ludziom. Przynależność do tego grona będziemy traktować jako wyróżnienie i potwierdzenie określonych umiejętności w zakresie doboru tego, co najlepsze dla naszych Klientów. Ty zyskasz wiedzę i możliwości rozwoju a także sposób na życie.