Strona główna O programie
 • 1 O programie
  Program Królów to efekt wieloletnich badań i pracy w obszarze zdrowego odżywiania i redukcji wagi, prowadzonych przez specjalistów pod kierunkiem eksperta w dziedzinie zrównoważonego odżywiania i dietoterapii – Radosława Król. To w pełni autorski, potwierdzony w praktyce zdrowiem oraz satysfakcją tysięcy Klientów, składający się z 4 bazowych i nierozłącznych elementów sposób na prawidłową sylwetkę, odpowiednią wagę, młodość, energię i zdrowie.

  2 2
 • 3 Żywienie
  Program Królów bilansuje jadłospis tak, aby redukować wszelkie nadmiary w diecie uzupełniając jednocześnie braki. Jego największą zaletą jest to, że udowadnia, iż jedząc bez ograniczeń można zgubić zbędne kilogramy. Wskazuje w jaki sposób przyrządzać posiłki oraz jakich używać produktów by korzystnie wpływać zarówno na wygląd jak i samopoczucie.

  2 2
 • 4 Ruch i masaż
  Lepsze krążenie, spalanie tkanki tłuszczowej, wzmacnianie mięśni, dotlenienie organizmu – to tylko niektóre z zalet aktywnego uczestnictwa w realizacji Programu Królów. Jogging, tenis, joga, basen albo… masaż na urządzeniu medycznym Rolletic® – istotne jest, by połączyć aktywny ruch z odpowiednim odżywianiem i oczyszczaniem. Wówczas dużo szybciej zauważysz efekty swojej pracy nad piękną sylwetką, kondycją i zdrowiem.

  2 2
 • 5 Wspomaganie
  Czwarta część Programu Królów to skuteczne wykorzystanie potencjału natury. Produkty, które polecamy w jego realizacji są wytwarzane tylko na bazie naturalnych składników. Błyskawicznie uruchamiają siły witalne naszego organizmu i przyspieszają jego walkę ze schorzeniami, chorobami czy pojawiającymi się nieprawidłowościami. Wskazujemy ich zastosowanie i dostępność... możesz być pewien, że zadziałają szybciej, lepiej i zdrowiej...

  2 2
 •  
O programie
Program Królów  to autorski plan żywieniowy, który nie jest kolejną próbą wmówienia ludziom, że posiłki powinni komponować tylko z białek czy wyłącznie z produktów charakterystycznych dla rejonów plaż południowych. To szansa na efektywne i bezpieczne schudnięcie z równoczesnym wzmocnieniem organizmu i modelowaniem sylwetki.

Program składa się z czterech elementów – oczyszczania, odżywiania, ruchu i masażu oraz naturalnego wsparcia (wspomagania). Jest to fundamentem jej skuteczności bowiem tylko kompleksowe działania we wspomnianych zakresach warunkują uzyskanie pożądanego rezultatu bez efektu jo-jo.

Jak działa program
Odchudzanie rozpoczyna faza diagnostyczna, która polega na określeniu przyczyn nadwagi, zebraniu niezbędnych informacji dotyczących sposobu odżywiania się i trybu życia klienta. Osoby, które rozpoczynają odchudzanie, otrzymują wykaz produktów, które mogą spożywać bez ograniczeń ze wskazaniem na określone tygodnie oraz plan oczyszczenia organizmu za pomocą ziół i preparatów dobranych indywidualnie. Zalecane są im godzinne masaże pozwalające aktywować układ limfatyczny, stymulować metabolizm, zredukować tkankę tłuszczową, usunąć cellulit, a także wzmocnić mięśnie i napiąć skórę. Już w pierwszym tygodniu stosowania diety następuje spadek wagi. Niektóre z odchudzających się osób w pierwszym miesiącu schudły 10 kg.

Każdego tygodnia dostarczamy organizmowi niezbędną ilość wody, witamin , składników mineralnych, tłuszczy i białek, które wykorzystywane są jako materiał budulcowy. Ograniczamy tylko spożywanie węglowodanów, których osoba otyła posiada w nadmiarze. Z jednej strony spalamy tkankę tłuszczową, z drugiej zaś wzmacniamy strukturę mięśni. Jak pokazują doświadczenia tysięcy odchudzonych osób stosujących Program Królów – warto spróbować! Poznaj jak najszybciej elementy programu.

Czego możesz oczekiwać po realizacji programu:
- redukcji i utrzymania osiągniętej wagi
- jedzenia bez ograniczeń - główne założenie programu brzmi „im więcej jesz tym więcej chudniesz”. Praktyka stosowania tego sposobu jedzenia potwierdziła, że im więcej osoby odchudzające się jadły proponowanych produktów, tym więcej chudły.
- braku konieczności rezygnacji ze smakowitych potraw
- wzmocnienia organizmu i lepszego sampopczucia
- profesjonalnego wsparcia i pomocy zespołu wykwalifikowanych konsultantów
- relaksujących masaży na oryginalnym, certyfikowanym urządzeniu Rolletic
- spektakularnego efektu metamorfozy – zadbają o to nasi konsultanci, wizażyści i styliści

Od kilku lat niezawodność Programu potwierdzają opinie tysięcy zadowolonych i odchudzonych klientów. Dołącz do nich! Stworzymy program dla Ciebie!