Strona główna Partnerzy
 • 1 O programie
  Program Królów to efekt wieloletnich badań i pracy w obszarze zdrowego odżywiania i redukcji wagi, prowadzonych przez specjalistów pod kierunkiem eksperta w dziedzinie zrównoważonego odżywiania i dietoterapii – Radosława Król. To w pełni autorski, potwierdzony w praktyce zdrowiem oraz satysfakcją tysięcy Klientów, składający się z 4 bazowych i nierozłącznych elementów sposób na prawidłową sylwetkę, odpowiednią wagę, młodość, energię i zdrowie.

  2 2
 • 3 Żywienie
  Program Królów bilansuje jadłospis tak, aby redukować wszelkie nadmiary w diecie uzupełniając jednocześnie braki. Jego największą zaletą jest to, że udowadnia, iż jedząc bez ograniczeń można zgubić zbędne kilogramy. Wskazuje w jaki sposób przyrządzać posiłki oraz jakich używać produktów by korzystnie wpływać zarówno na wygląd jak i samopoczucie.

  2 2
 • 4 Ruch i masaż
  Lepsze krążenie, spalanie tkanki tłuszczowej, wzmacnianie mięśni, dotlenienie organizmu – to tylko niektóre z zalet aktywnego uczestnictwa w realizacji Programu Królów. Jogging, tenis, joga, basen albo… masaż na urządzeniu medycznym Rolletic® – istotne jest, by połączyć aktywny ruch z odpowiednim odżywianiem i oczyszczaniem. Wówczas dużo szybciej zauważysz efekty swojej pracy nad piękną sylwetką, kondycją i zdrowiem.

  2 2
 • 5 Wspomaganie
  Czwarta część Programu Królów to skuteczne wykorzystanie potencjału natury. Produkty, które polecamy w jego realizacji są wytwarzane tylko na bazie naturalnych składników. Błyskawicznie uruchamiają siły witalne naszego organizmu i przyspieszają jego walkę ze schorzeniami, chorobami czy pojawiającymi się nieprawidłowościami. Wskazujemy ich zastosowanie i dostępność... możesz być pewien, że zadziałają szybciej, lepiej i zdrowiej...

  2 2
 •  
Partnerzy
Stale rosnąca popularność opracowanego przez nas Programu Królów przynosi coraz więcej namacalnych dowodów jego skuteczności., co potwierdza zdrowie i satysfakcja tysięcy Klientów.
Współpracujemy z wieloma podmiotami, dzięki którym realizacja Programu rozszerza się na świat, jest łatwiejsza i przyjemniejsza z uwagi na nowe, smaczne polecane produkty oraz skuteczniejsza z uwagi na dostępną fachową, lokalną pomoc.

Fachowcy z dziedziny dietetyki, dietoterapii, odżywiania i zdrowego stylu życia
Twórcą programu jest Radosław Król - obecnie główny specjalista żywieniowy w sieci gabinetów Studio Zdrowia oraz w firmie Rolletic Polska. Koordynuje opracowywanie indywidualnych programów żywieniowych dla osób zainteresowanych, celebrytów, polityków. Ściśle współpracujemy również z indywidualnym konsultantami - przeszkolonymi specjalistami, którzy również poza gabinetami udzielają pomocy - rad i wsparcia dla osób realizujących Program Królów.

Gabinety Sieci Studio Zdrowia
Studio Zdrowia to 300 profesjonalnych gabinetów w całej Polsce. Wyspecjalizowani doradcy żywieniowi od ponad dziesięciu lat dbają w nich o komfort osób, które zdecyują się zmienić nawyki żywieniowe. Wszystkie Gabinety Studio Zdrowia posiadają Certyfikat Jakości, który gwarantuje usługi na najwyższym światowym poziomie.

Firma Rolletic Polska®
Tworzy największą sieć Gabinetów Odchudzania i Kształtowania Sylwetki w Polsce. Rolletic – to medyczne urządzenie pomagające zwalczyć zbędne kilogramy, niedoskonałości skórne, ale także poprawiające zdrowie. Działanie oparte jest o zasady masażu limfatycznego, co doskonale uzupełnia i potęguję pozytywny efekt realizacji Programu Królów.

Dr Nona®
Producent kosmetyków i suplementów diety w dużej mierze opartych na bazie minerałów z Morza Martwego. Kliniczną skuteczność produktów Dr Nona zbadało 14 uczelni medycznych i Ministerstwa Zdrowia Izraela, USA, Japonii, Niemiec, Ukrainy, Rosji i Polski. Wyniki owych badań potwierdziły pozytywny wpływ preparatów na cały organizm, na przemianę materii oraz w leczeniu cukrzycy. Produkty okazały się bardzo skuteczne w leczeniu chorób skórnych, układu krwionośnego, pokarmowego, kostnego a także nerwowego i układu ruchu. Więcej na ten temat w produkty rekomendowane.

JuicePlus®
Juice Plus + jest szczegółowo przebadanym suplementem diety cieszącym się zaufaniem milionów konsumentów na całym świecie. Podstawą Juice Plus + są koncentraty ze świeżo zebranych warzyw i owoców. Szczególnie polecamy je jako uzupełnienie realizowanego problemu. Więcej informacji w produkty rekomendowane.

Goodaway®
Firma, która jest dystrybutorem fantastycznych suplementów diety - wody zasadowej i oleju kokosowego.

 

Gano Execel®
Pionier branży wellness, specjalizuje się w sprzedaży preparatów z Reishi (łacińska nazwa Ganoderma lucidum). Firma produkuje szeroką gamę unikalnych produktów żywności zdrowotnej takich jak np. napoje, suplementy a także kosmetyki. Jest wiodącą firmą zajmującą się wzmacnianiem systemu odpornościowego za pomocą preparatów z Ganodermy. Prowadzi badania nad wszechstronnym zastosowaniem Reishi, jako pierwsza odkryła i udostępniła informacje o korzyściach zdrowotnych tej rośliny. Ganoderma może pochwalić się ponad 5000 letnią historią stosowania co stanowi świadectwem jej właściwości zdrowotnych.

Magnet-Medic®
Producent biofizycznej metody relaksacji - oddziaływania na organizm pulsującym polem magnetycznym niskiej częstotliwości i bardzo małej mocy. Osobisty Miniaturowy Impulsator Magnetyczny MIM-2 jest niewielkim elektronicznym zespołem generatorów, który wytwarza pole magnetyczne o specyficznym kształcie impulsu – zbliżonym do impulsu w komórkach nerwowych, dzięki czemu zdecydowanie poprawia ogólne samopoczucie.