Strona główna Poleć stronę
 • 1 O programie
  Program Królów to efekt wieloletnich badań i pracy w obszarze zdrowego odżywiania i redukcji wagi, prowadzonych przez specjalistów pod kierunkiem eksperta w dziedzinie zrównoważonego odżywiania i dietoterapii – Radosława Król. To w pełni autorski, potwierdzony w praktyce zdrowiem oraz satysfakcją tysięcy Klientów, składający się z 4 bazowych i nierozłącznych elementów sposób na prawidłową sylwetkę, odpowiednią wagę, młodość, energię i zdrowie.

  2 2
 • 3 Żywienie
  Program Królów bilansuje jadłospis tak, aby redukować wszelkie nadmiary w diecie uzupełniając jednocześnie braki. Jego największą zaletą jest to, że udowadnia, iż jedząc bez ograniczeń można zgubić zbędne kilogramy. Wskazuje w jaki sposób przyrządzać posiłki oraz jakich używać produktów by korzystnie wpływać zarówno na wygląd jak i samopoczucie.

  2 2
 • 4 Ruch i masaż
  Lepsze krążenie, spalanie tkanki tłuszczowej, wzmacnianie mięśni, dotlenienie organizmu – to tylko niektóre z zalet aktywnego uczestnictwa w realizacji Programu Królów. Jogging, tenis, joga, basen albo… masaż na urządzeniu medycznym Rolletic® – istotne jest, by połączyć aktywny ruch z odpowiednim odżywianiem i oczyszczaniem. Wówczas dużo szybciej zauważysz efekty swojej pracy nad piękną sylwetką, kondycją i zdrowiem.

  2 2
 • 5 Wspomaganie
  Czwarta część Programu Królów to skuteczne wykorzystanie potencjału natury. Produkty, które polecamy w jego realizacji są wytwarzane tylko na bazie naturalnych składników. Błyskawicznie uruchamiają siły witalne naszego organizmu i przyspieszają jego walkę ze schorzeniami, chorobami czy pojawiającymi się nieprawidłowościami. Wskazujemy ich zastosowanie i dostępność... możesz być pewien, że zadziałają szybciej, lepiej i zdrowiej...

  2 2
 •  
ANKIETA

* Pola wymagane
 
 
2) Płeć: 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
12) Styl odżywiania: 
 
Jem dużo słodyczy 
 
Jem dużo owoców 
 
Jem dużo warzyw 
 
Jem dużo produktów skrobiowych 
 
Jem dużo mięsa 
 
Jem dużo ryb 
 
Jem dużo nabiału 
 
Często piję kawę 
 
 
 
13) Styl życia: 
 
Dużo pracuję 
 
Żyję szybko, w stresie 
 
Mam problemy ze spaniem 
 
Uprawiam sport 
 
Uczęszczam regularnie na siłownię 
 
Prowadzę siedzący tryb życia 
 
Często przebywam na świeżym powietrzu 
 
 
 
14) Problemy skórne 
 
Cellulit 
 
Rozstępy 
 
Pękające naczynka 
 
Problemy z cerą, trądzik 
 
 
 
15) Potwierdzone badaniami stany chorobowe 
 
Nowotwory 
 
Nadciśnienie 
 
Problemy z sercem 
 
Żylaki 
 
Choroby nerek 
 
Zaburzenia hormonalne 
 
Choroby stawów 
 
 
 
16) Ciąża 
 
Jestem w trakcie ciązy 
 
Planuję zajść w ciążę w najbliższym czasie 
 
17) Problemy z przewodem pokarmowym 
 
Zaparcia 
 
Wzdęcia 
 
Zgaga 
 
 
 
 
Akceptuję 
 
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (w rozumieniu Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o Ochronie Danych Osobowych: Dz.U. nr 133/97 poz. 883) oraz wykorzystanie ich przez Studio Zdrowia na potrzeby ułożenia programu żywieniowego i na potrzeby informowania o jego późniejszym wdrażaniu. Masz prawo wglądu do Twoich danych oraz ich poprawienia lub usunięcia. Zapoznałem się i akceptuję regulamin serwisu Studiozdrowia.pl