Strona główna Program dla Ciebie
 • 1 O programie
  Program Królów to efekt wieloletnich badań i pracy w obszarze zdrowego odżywiania i redukcji wagi, prowadzonych przez specjalistów pod kierunkiem eksperta w dziedzinie zrównoważonego odżywiania i dietoterapii – Radosława Król. To w pełni autorski, potwierdzony w praktyce zdrowiem oraz satysfakcją tysięcy Klientów, składający się z 4 bazowych i nierozłącznych elementów sposób na prawidłową sylwetkę, odpowiednią wagę, młodość, energię i zdrowie.

  2 2
 • 3 Żywienie
  Program Królów bilansuje jadłospis tak, aby redukować wszelkie nadmiary w diecie uzupełniając jednocześnie braki. Jego największą zaletą jest to, że udowadnia, iż jedząc bez ograniczeń można zgubić zbędne kilogramy. Wskazuje w jaki sposób przyrządzać posiłki oraz jakich używać produktów by korzystnie wpływać zarówno na wygląd jak i samopoczucie.

  2 2
 • 4 Ruch i masaż
  Lepsze krążenie, spalanie tkanki tłuszczowej, wzmacnianie mięśni, dotlenienie organizmu – to tylko niektóre z zalet aktywnego uczestnictwa w realizacji Programu Królów. Jogging, tenis, joga, basen albo… masaż na urządzeniu medycznym Rolletic® – istotne jest, by połączyć aktywny ruch z odpowiednim odżywianiem i oczyszczaniem. Wówczas dużo szybciej zauważysz efekty swojej pracy nad piękną sylwetką, kondycją i zdrowiem.

  2 2
 • 5 Wspomaganie
  Czwarta część Programu Królów to skuteczne wykorzystanie potencjału natury. Produkty, które polecamy w jego realizacji są wytwarzane tylko na bazie naturalnych składników. Błyskawicznie uruchamiają siły witalne naszego organizmu i przyspieszają jego walkę ze schorzeniami, chorobami czy pojawiającymi się nieprawidłowościami. Wskazujemy ich zastosowanie i dostępność... możesz być pewien, że zadziałają szybciej, lepiej i zdrowiej...

  2 2
 •  
Program dla Ciebie
Jeśli dotychczasowe ubogokaloryczne diety oszukiwały Twój organizm próbując nakłonić Cię, aby jeść mniej i chudnąć – nieskutecznie… Jeśli masz za sobą bogatą przeszłość w eksperymentowaniu z dietami, których efekty niekoniecznie były zadowalające… Jeśli chcesz schudnąć ale nie lubisz wyrzeczeń… Jeśli efekt chcesz zobaczyć szybko… Jeśli obawiasz się efektu jo-jo... Program Królów jest dla Ciebie!

Nie szukaj więcej „cudownych”, złudnych recept na odchudzenie. Poznaj Program Królów: zastosuj go i pokonaj nadwagę - zdrowo i przyjemnie. Wdrażając nową filozofię żywienia będziesz jeść dużo, zdrowo a jednocześnie bez obaw o zbędne kilogramy.

Dzięki programowi możesz chudnąć od kilograma do półtora tygodniowo, czyli od czterech do sześciu kilogramów miesięznie! W zależności od tego, ile chcesz schudnąć, tyle trwa kuracja. Patrząc na osoby, które już schudły dzięki Programowi Królów i utrzymały wagę, jesteśmy pewni, że Tobie też się uda osiągnąć ten cel.

Dołącz do ponad 50 tysięcy kobiet i mężczyzn z całej Polski, którzy są szczęśliwsi dzięki temu „królewskiemu” przepisowi! Jak? Skontaktuj się z naszym specjalistą wypełniając krótką ankietę a otrzymasz zupełnie za darmo program żywieniowy dostosowanego do Twojego stanu zdrowia, preferencji kulinarnych i oczekiwań względem docelowej wagi! Możesz liczyć na nasze wsparcie na każdym etapie Programu. Gwarantujemy, że przejdziesz przez niego z radością i satysfakcją.