AGNIESZKA MATYSIAK

Jak wróciłam do formy po ciąży i schudłam dzięki Diecie Królów?

Czekolada na śniadanie

Uwielbiam moje poranki, które zaczynam zimnym shake’iem czekoladowym. I nie tyję, a chudnę! Naprawdę! Wszystko to, dzięki zbilansowanej Diecie Królów, w tajniki, której wprowadziła mnie moja siostra.

Zawsze miałam problem z utrzymaniem prawidłowej wagi, a dodatkowo zmagam się z chorobą hashimoto. W wieku 35 lat po raz trzeci zostałam mamą. Próbowałam chyba każdej możliwej diety by pozbyć się prawie 10 “pociążowych” kilogramów, ale zawsze kończyło się tak samo: kilogram w dół, dwa w górę…

                                                                                                       

Smukłość bez Photoshopa

Pewnego dnia spotkałam się z moją siostrą. Jak zwykle ukrywałam moje “oponki” pod szeroką bluzką, patrząc z zazdrością na jej smukłą sylwetkę. Jak ona to robi, że tak świetnie wygląda – zastanawiałam się w myślach i w końcu po prostu ją o to zapytałam. Tak dowiedziałam się o Diecie Królów. Królów? Od razu pomyślałam o suto zastawionych stołach na Wawelu. Nic podobnego – moja siostra nie wyglądała na modelkę z obrazów Rubensa, ale raczej na dziewczynę z Instagrama i to bez użycia Photoshopa.

Wsparcie na starcie

Dołączyłam do Programu Królów na początku 2018 roku. Zaskoczyła mnie moc wsparcia, które otrzymałam już na starcie. W pierwszej kolejności od mojej mentorki Joanny, a później od innych uczestników grupy, którzy razem ze mną rozpoczynali dietę. Motywowaliśmy się nawzajem, wspieraliśmy w gorszych momentach, ale co najważniejsze uczyliśmy, jak prawidłowo przygotowywać posiłki, jakie produkty stosować w danym tygodniu, co łączyć ze sobą, a czego unikać.

                                                                                                             

Co dał mi Program Królów?

Dzięki Programowi Królów zmieniłam nawyki żywieniowe i osiągnęłam swój cel – schudłam łącznie 6 kg w 7 tygodni, a moje życie odmieniło się na dobre.

Już drugi rok utrzymuję wypracowaną wagę – 64,5 kg. Czuję się lekko, zdrowo i tryskam energią! Nie muszę już szukać oversize’owych ciuchów, by ukryć dodatkowe kilogramy.

Życie po Programie Królów.

Dzisiaj sama jestem Ekspertem Programu Królów. Zdałam egzamin na Doradcę Dietetycznego i chętnie pomagam innym osobom zrzucać zbędne kilogramy. Wspieram ich w drodze do wymarzonego celu – dzielę się wiedzą, którą zdobyłam, stosując zasady Diety Królów w praktyce.

Sprawdziłam to na sobie i polecam każdemu!

 

Fanpage: Agnieszka-Matysiak

 

ZESPÓŁ DORADCÓW- AGNIESZKA MATYSIAK.