.

Angelika 40 lat,

Matka Polka

W pierwszej ciąży jej waga wskazała 106 kilogramów, w drugiej – 108. Wiedziała, że to o wiele za dużo, ale winę zwaliła na niedoczynność tarczycy, z którą zmagała się od kilkunastu lat.

Jej życie wyglądało jak typowe życie pracującej matki dwójki dzieci. W ciągu dnia jadła niewiele i szybko, piła hektolitry kawy. Wieczorem lodówka i szafka ze słodyczami nie zamykały się do 23.00. To był jej czas na odreagowanie całego dnia w biegu.

Po drugim porodzie starała się schudnąć. Udało jej się dojść do 82 kilogramów. Więcej nie potrafiła zrzucić. Wtedy, przez przypadek, trafiła do Programu Królów. Na początku była nastawiona sceptycznie, zważając na swoje negatywne doświadczenia z poprzednimi dietami.

17 kilogramów mniej

Po 14 tygodniach realizacji Programu ważyła już 68 kilogramów. Całe 14 kilogramów mniej! Przy niedoczynności tarczycy i hashimoto taki wynik to naprawdę duży sukces. W okresie stabilizacji schudła kolejne 3 kilogramy.

„Moja waga nie drgnęła od maja 2018 roku. Zmieniłam nawyki żywieniowe na stałe. Nie mam efektu jo-jo. Nigdy wcześniej nie czułam się lepiej w swoim ciele. W trakcie Diety Królów poprawiły się też moje wyniki badań”.

Życie po Programie Królów

W ciągu tych 14 tygodni diety zdrowe odżywianie stało jej moją nową pasją. Postanowiła więc dołączyć do grona Doradców Programu Królów.

„Każdego dnia uczę się i rozwijam, aby pomagać innym. Odbyłam mnóstwo inspirujących spotkań i szkoleń. Dzięki temu dziś mogę pochwalić się moimi 120 podopiecznymi, którzy w Programie Królów zrzucili łącznie ponad 1200 kilogramów. Jestem im wdzięczna za wspólnie spędzony czas. Wiem, że to, co robię ma sens”.

 

Fanpage: Angelika-Wiśniewska

ZESPÓŁ DORADCÓW- ANGELIKA WIŚNIEWSKA