ANNA OSTAFIN-SAJNÓG

Osobiste  doświadczenie oraz ponad 200 skutecznie przeprowadzonych metamorfoz gwarantuje Tobie skuteczną pomoc w uzyskaniu wymarzonej masy ciała oraz odzyskanie jak najlepszego zdrowa.

Jako osoba, dla której ważny jest człowiek, sukces podopiecznych jest dla niej bardzo ważny, dlatego dokłada wszelkich starań aby przy jej pomocy osiągnęli wszystko to, czego oczekują zgłaszając się do niej po pomoc. Każdego dnia spotyka się, rozmawia i pisze z ludźmi, inspiruje ich do zmiany stylu żywienia i życia na taki, który pomoże im w uzyskaniu zdrowej, wymarzonej sylwetki, a także pozwala zachować odpowiednie zdrowie i witalność. Prowadzi ich w diecie, motywuje, pomaga.

DOŚWIADCZENIE OSOBISTE ORAZ WIEDZA

Anna w roku 2020 ukończy 47 lat i od ponad półtora roku czuje się lepiej niż przez ostatnich kilkanaście lat. ?

Jako młoda kobieta nosiła ubrania w rozmiarze 36-38, a potem…W dwudziestym ósmym roku życia nagle zaczęła tyć i wykryto, że choruje na chorobę HASHIMOTO i związaną tym NIEDOCZYNNOŚĆ TARCZYCY. Od tamtej pory miała ogromne trudności z utrzymaniem szczupłej sylwetki a nawet prawidłowej  ze względów medycznych wagi, pomimo tego, że zawsze starała się jeść dość zdrowo – dużo czytała i dokształcała się na temat zdrowego odżywiania. Przetestowała wiele różnych diet, korzystała z usług dietetyków a nawet lekarzy od otyłości – efekty były mizerne, a frustracja coraz większa i większa. W 2017 roku okazało się, że ma bardzo wysoką INSULINOOPORNOŚĆ, która była stanem przedcukrzycowym. Do tego nadciśnienie. Rozmiar ubrań 46…

W 2018 roku natrafiła na Program Królów i poznała Grzegorza Króla, jednego z Twórców diety. Schudła w 14 tygodni Programu 12 kg, a w trakcie stabilizacji jeszcze schudła 4 kg – łącznie 16 kg mniej.

Anna mówi, że Program Królów totalnie odmienił jej życie – stała się zdrowsza, stosuje znacznie mniejsze dawki wszelkich leków, które musiała brać (oczywiście wszystko dzieje się pod kontrolą lekarza i regularnie przechodzi badania), nosi ubrania w rozmiarze 38, ma więcej radości i chęci do życia. Czego wszystkim życzy i chętnie pomoże w osiągnięciu takiego celu!

 

Fanpage: Anna- Ostafin- Sajnóg

ZESPÓŁ DORADCÓW – ANNA OSTAFIN-SAJNÓG.