.

Osobiste doświadczenie oraz ponad 400 skutecznie przeprowadzonych metamorfoz gwarantuje Ci skuteczną pomoc w uzyskaniu wymarzonej sylwetki oraz jak najlepszego zdrowa.

Jest osobą, dla której najważniejszy jest człowiek, więc dobre samopoczucie, sukces w uzyskaniu prawidłowej wagi oraz zdrowia podopiecznych jest dla niej kluczowy. Dokłada wszelkich starań, aby podopieczni osiągnęli wszystko, czego oczekują zgłaszając się do niej po pomoc. Każdego dnia rozmawia i pisze z ludźmi, inspiruje ich do zmiany stylu żywienia i życia na taki, który pomoże im w uzyskaniu zdrowej, wymarzonej sylwetki oraz pomoże zachować zdrowie i witalność.

DOŚWIADCZENIE OSOBISTE ORAZ WIEDZA

Anna w roku 2024 ukończy 51 lat i od 2018 r., gdy sama skorzystała z Programu Królów, czuje się znacznie lepiej niż wcześniej.

Jako młoda kobieta nosiła ubrania w rozmiarze 36-38, a potem…W dwudziestym ósmym roku życia nagle zaczęła tyć i wykryto, że choruje na chorobę HASHIMOTO i związaną tym NIEDOCZYNNOŚĆ TARCZYCY. Od tamtej pory miała ogromne trudności z utrzymaniem szczupłej sylwetki pomimo tego, że zawsze starała się odżywiać zdrowo – dużo czytała i dokształcała się na temat zdrowego odżywiania. Przetestowała wiele różnych diet, korzystała z usług dietetyków, a nawet lekarzy od otyłości – efekty były mizerne, a frustracja coraz większa i większa. W 2017 roku okazało się, że ma bardzo wysoką INSULINOOPORNOŚĆ, która była stanem przed cukrzycowym. Do tego nadciśnienie. Rozmiar ubrań 46…

W 2018 roku natrafiła na Program Królów i poznała Grzegorza Króla, jednego z twórców diety. Schudła w ciągu 14 tygodni Programu aż 12 kg, a w trakcie stabilizacji kolejne 4 kg – łącznie 16 kg mniej. Co więcej, do dziś utrzymuje uzyskaną wówczas prawidłową wagę.

Anna mówi, że Program Królów totalnie odmienił jej życie – stała się zdrowsza, stosuje znacznie mniejsze dawki wszelkich leków, które musi brać (oczywiście jest pod kontrolą lekarza i regularnie przechodzi badania), nosi ubrania w rozmiarze 38, ma więcej radości i chęci do życia. Czego wszystkim życzy i chętnie pomoże w osiągnięciu takiego celu!

Zarejestruj się na darmową konsultację, korzystając z formularza obok. Omówimy Twoje cele i oczekiwania, a następnie stworzymy spersonalizowany plan działania, dostosowany do Twojego trybu życia i wymagań. Nie czekaj, zacznij dbać o siebie już dziś!

ZOBACZ METAMORFOZĘ ANNY I PRZYKŁADOWE PRZEMIANY JEJ PODOPIECZNYCH W PROGRAMIE KRÓLÓW

  

Fanpage: Anna- Ostafin- Sajnóg