EMILIA KOPP OSTROWSKA

Nazywam się Emilia Kopp Ostrowska. Mam 33 lata, jestem żoną i mamą 4 dzieci na pełnych obrotach.

Moja podróż z Programem Królów rozpoczęła się w 2019 roku, kiedy nie mogłam zajść w ciążę. To właśnie Dieta Królów stała się dla mnie impulsem do zmiany – dzięki niej, już po 8 tygodniach i schudnięciu 10 kg, zaszłam w upragnioną ciążę. Chociaż stanęłam przed wyzwaniami zdrowotnymi, takimi jak cukrzyca ciążowa, nie poddałam się. Dziś, z odzyskaną pewnością siebie i zdrowiem, jestem żywym dowodem na skuteczność Programu Królów. Nieustannie zachęcam innych do przełamywania swoich lęków i podążania za ich marzeniami zdrowia i samopoczucia. Dołącz do mnie WYPEŁNIAJĄC FORMULARZ OBOK i pozwól mi poprowadzić Cię przez Program, abyś mógł odzyskać swoje życie, zdrowie i pewność siebie!

POZNAJ MOJĄ HISTORIĘ – Jak schudnąć 30 kg i poczuć się kobieco?

Jak schudnąć 30 kg i poczuć się kobieco

Jak widzisz, kiedyś sama zmagałam się z nadwagą, ale dzięki Programowi Królów osiągnęłam spektakularne rezultaty. Ale moja historia nie kończy się tylko na moim sukcesie. Jako Ekspertka Programu Królów pomogłam już wielu osobom w ich przemianie, dostarczając im narzędzia, wsparcie i motywację. Moi podopieczni regularnie osiągają swoje cele zdrowotne, odchudzając się i poprawiając jakość życia. Jeśli pragniesz przekształcić swoje życie, podobnie jak ja to uczyniłam i moi podopieczni, nie czekaj dłużej! Program Królów może być Twoim kluczem do zdrowia, szczupłej sylwetki i pełnego zadowolenia z życia.

WYPEŁNIJ FORMULARZ OBOK, aby umówić się ze mną na bezpłatną konsultację. Przedyskutujemy Twoje cele i oczekiwania. Wspólnie opracujemy plan działania skrojony na miarę Twojego stylu życia i potrzeb. Zadbaj o siebie już teraz!

ZOBACZ PRZYKŁADOWE PRZEMIANY MOICH PODOPIECZNYCH W PROGRAMIE KRÓLÓW

1. Mam przyjemność przedstawić Wam przemianę mojej wspaniałej podopiecznej Pani Elżbiety, która mimo wielu schorzeń i leków które ograniczają redukcję wagi zmniejszyła swoją wagę o 6 kg w 7 tygodni  i dalej dzielnie realizuje Program, by zgubić jeszcze więcej. Pani Ela mimo pracy zmianowej (pracuje na OIOMie w dziecięcym w szpitalu) realizuje skrupulatnie każdy tydzień Programu, szykując sobie proste i nieskomplikowane posiłki, by móc jeść zdrowo i smacznie nawet na dyżurze.

2. Paulina, na co dzień mama 2 wspaniałych dzieciaków, żona, kobieta pracująca w szpitalu jako terapeuta zajęciowy i moja wspaniała podopieczna. Jej ogromną pasją jest muzyka i śpiewa jak anioł. Pamiętam ten dzień, kiedy pierwszy raz do mnie napisała , że stosowała już tak wiele diet…. że boi się kolejny raz, że się zawiedzie. Pisałyśmy ze sobą kilka miesięcy zanim się zdecydowała. Była pełna obaw czy sobie poradzi, praca, dom, dzieci …

Podeszła do tematu zadaniowo, zadawała skrupulatnie pytania i przeszła Program wzorowo. Ma wiele chorób współistniejących jak niedoczynność tarczycy, insulinooporność, PCOS i androgenizację jajników. Często kobiety, które cierpią na te schorzenia, mają problem ze zgubieniem zbędnych kilogramów i co za tym idzie, złym samopoczuciem.  Paulina zgubiła 12 kg w 14 tygodni, zmieniła nie tylko swój wygląd, ale również samopoczucie i ubrania o kilka rozmiarów mniejsze.

3. Pozostałe przykładowe metamorfozy moich podopiecznych

przemiany - Program Królów przemiany - Program Królów przemiany - Program Królów przemiany - Program Królów

CZY JESTEŚ GOTOWY NA SWOJĄ PRZEMIANĘ?

Chciałbym Cię zaprosić do przejścia drogi, którą sama przeszłam dzięki Programowi Królów. Jako Ekspert tego programu, jestem żywym dowodem na to, że realizacja marzeń i osiągnięcie wymarzonej sylwetki jest możliwe. Jeśli masz w sobie determinację i pragnienie zmiany, jestem tu, aby Cię poprowadzić przez cały proces, zarówno w tych dobrych, jak i trudniejszych momentach.

Pamiętaj, że każda wielka przemiana zaczyna się od jednej, odważnej decyzji. Często potrzebujemy tylko małego impulsu, by zacząć działać i zmieniać swoje życie. Nie daj się zniechęcić, nie pozwól, aby wątpliwości czy przeszłe niepowodzenia determinowały Twoją przyszłość. Przy moim wsparciu, masz szansę na nowy rozdział w swoim życiu.

SKORZYSTAJ Z FORMULARZA NA TEJ STRONIE, by dowiedzieć się więcej o Programie Królów.

POZNAJ ZESPÓŁ Emilia Kopp Ostrowska – jesteśmy do Twojej dyspozycji online 24/7!