.

Nazywam się Ewelina Czekała.

Z wykształcenia księgowa, prywatnie mama czwórki maluchów.

Jeszcze 5 lat temu moja waga pokazywała całe 15 kg więcej. Zniechęcona ciągłą walką z ich nadmiarem, zaczynałam odpuszczać. Brakowało mi energii, nie miałam ochoty wstawać z łóżka, nie potrafiłam patrzeć na siebie w lustrze. Tak było do momentu kiedy na jednym z portali społecznościowych zobaczyłam metamorfozę kobiety borykającej się z problemami zdrowotnymi – moimi problemami, niedoczynnością tarczycy i hashimoto. Napisałam do niej z prośbą o pomoc – tak trafiłam do Programu Królów.

Potrzebowałam zmienić swoje nawyki, nauczyć się co jeść, jak komponować posiłki, ponieważ to jedyny sposób, aby nie tylko zredukować wagę, ale aby ją potem utrzymać. Osiągnęłam sukces – w ciągu 14 tygodni zredukowałam wagę o całe 15 kg.

Zafascynowana Programem postanowiłam, że chcę pomagać innym. Przeszłam szereg różnych szkoleń i kursów. Dziś jako Ekspert Programu Królów z przyjemnością i ogromną satysfakcją pomagam innym spełniać marzenia o idealnej sylwetce.

Dbajmy o siebie, warto samodzielnie przygotować zdrowe, zbilansowane posiłki. Nie zawsze są czasochłonne. To inwestycja w nasze zdrowie, która pozwoli uniknąć wielu chorób.

Walka z otyłością to moja pasja i jako Ekspert Programu Królów chcę nią zarażać innych. Zapraszam – pomogę również Tobie. Wystarczy, że wypełnisz krótki formularz na tej stronie.

Zobacz moją metamorfozę i przykładowe przemiany moich podopiecznych w Programie Królów

SKORZYSTAJ Z FORMULARZA NA TEJ STRONIE, by dowiedzieć się więcej o Programie Królów.

POZNAJ ZESPÓŁ Ewelina Czekała – jesteśmy do Twojej dyspozycji online 24/7!

Fanpage: Ewelina Czekała