KAROLINA PIOTROWSKA

Karolina  45 lat.

Prowadzi własną firmę, kocha muzykę i gotowanie. Absolwent Wyższej szkoły Hotelarstwa i Gastronomii – kierunek dietetyka, ukończyła kursy z dietetyki klinicznej, psychodietetyki, jest doradcą dietetycznym i Ekspertem w Programie Królów od 2 lat.

Karolina przeszła Program Królów i zredukowała swoją masę ciała o 32 kg w 19 tygodni, obwód w pasie zmniejszył się o 35 cm, skończyły się problemy z cholesterolem, z którym walczyła przez 4 lata, mogła odstawić leki, bo wyniki były w normie, bóle stawów biodrowych i kręgosłupa ustąpiły. Zakończyła stabilizację i utrzymuje swoją wagę od prawie dwóch lat.
W trakcie naszej współpracy pod Jej opieką 512 uczestników programu zredukowało masę ciała o 6410 kg, zarówno osoby zdrowe, jak i osoby z różnymi schorzeniami.

“Dzisiaj mogę powiedzieć, że to najlepszy sposób na zrzucenie zbędnych kilogramów i utrzymanie wagi. Program Królów nie jest dietą, jest sposobem na życie, na zdrowe odżywianie.
Wprowadzenie zasad, których nauczyłam się w Programie do swojego życia spowodowało, że dzisiaj jestem taka, jaką zawsze chciałam być. Wiem, że już zawsze będę panować nad swoją sylwetką, bo teraz już wiem, jak to robić 😍 Podjęłam decyzję, że chcę pomagać innym osobom, które nie widzą ratunku dla siebie, tak jak ja go nie widziałam. Podjęłam pracę, jako Ekspert Programu Królów, przeszłam mnóstwo szkoleń, pokochałam swoją pracę. Uwielbiam kontakt z ludźmi, ich radość z każdego utraconego kilograma, jednak najbardziej cieszą mnie efekty zdrowotne, jakie występują w trakcie Programu Królów. Poświęcam się w 100% mojej pracy i opiece nad osobami, którymi się opiekuję, ich radość jest moim ogromnym sukcesem. Zawsze będę polecać Program Królów, jako najlepszy sposób na redukcję masy ciała i utrzymanie wagi, jako sposób na życie. Każdy, kto skorzysta z Programu Królów, osiąga wyniki, więc nie warto tracić czasu na zastanawianie się, bo to na prawdę działa. Jeżeli ktoś chce znajdzie sposób, jeżeli nie chce, znajdzie powód, a my dajemy Ci najlepszy sposób na zdrowe odżywianie i redukcję masy ciała.
Zapraszam do Programu Królów 😁”

 

Fanpage: Karolina-Piotrowska

Zespół doradców – Karolina Piotrowska.