.

Karolina, 48 lat.

Prowadzi własną firmę, kocha muzykę i gotowanie. Absolwentka Wyższej szkoły Hotelarstwa i Gastronomii – kierunek dietetyka, ukończyła kursy z dietetyki klinicznej, psychodietetyki, jest doradcą dietetycznym i Ekspertem w Programie Królów od ponad 5 lat.

Karolina przeszła Program Królów i zredukowała swoją masę ciała o 32 kg w 19 tygodni. Obwód w pasie zmniejszył się o 35 cm, skończyły się problemy z cholesterolem, z którym walczyła przez 4 lata, mogła odstawić leki, bo wyniki były w normie, bóle stawów biodrowych i kręgosłupa ustąpiły.

W trakcie naszej współpracy pod jej opieką 1684 uczestników programu zredukowało masę ciała o 26004 kg, zarówno osoby zdrowe, jak i osoby z różnymi schorzeniami.

“Dzisiaj mogę powiedzieć, że to najlepszy sposób na zrzucenie zbędnych kilogramów i utrzymanie wagi. Program Królów nie jest dietą, jest sposobem na życie, na zdrowe odżywianie.”

Wprowadzenie zasad, których nauczyłam się w Programie do swojego życia spowodowało, że dzisiaj jestem taka, jaka zawsze chciałam być. Jestem pewna, że już zawsze będę panować nad swoją sylwetką, bo teraz już wiem, jak to robić. Podjęłam decyzję, że chcę pomagać innym osobom, które nie widzą ratunku dla siebie, tak jak ja go nie widziałam.

Rozpoczęłam pracę jako Ekspert Programu Królów, przeszłam mnóstwo szkoleń, pokochałam to, co robię. Uwielbiam kontakt z ludźmi, ich radość z każdego utraconego kilograma, jednak najbardziej cieszą mnie efekty zdrowotne, jakie występują w trakcie Programu Królów.

Poświęcam się w 100% mojej pracy i wsparciu osób, którymi się opiekuję, ich radość jest moim ogromnym sukcesem. Zawsze będę polecać Program Królów, jako najlepszy sposób na redukcję masy ciała i utrzymanie wagi, jako sposób na życie.

Każdy, kto korzysta z Programu Królów, osiąga wyniki, więc nie warto tracić czasu na zastanawianie się, bo to naprawdę działa. Jeżeli ktoś chce, znajdzie sposób, jeżeli nie chce, znajdzie powód, a my dajemy Ci najlepszy sposób na zdrowe odżywianie i redukcję masy ciała.

Zapraszam do Programu Królów. Wypełnij formularz na tej stronie, a odezwę się do Ciebie.

PRZYKŁADOWE METAMORFOZY PODOPIECZNYCH KAROLINY

Poniżej znajdziesz przykładowe metamorfozy podopiecznych Karoliny, którzy osiągnęli spektakularne efekty.

 

Fanpage: Karolina-Piotrowska

Zespół doradców – Karolina Piotrowska.