MARCIN ROGACKI

Marcin,

Zawodowo – urzędnik samorządowy. Dodatkowo Doradca dietetyczny i Ekspert w Programie Królów.

Od kilku lat próbowałem schudnąć, stosowałem wiele różnorodnych diet i środków dostępnych na rynku, które w efekcie końcowym doprowadzały i tak do efektu jo-jo.

Pojawiły się problemy zdrowotne:

– wysoki cholesterol,

– trójglicerydy,

– niealkoholowe stłuszczenie wątroby,

– nadciśnienie tętnicze, a wraz z tym wszystkim szło przyjmowanie dużych ilości leków, czyli chemii.

PIERWSZA RADOŚĆ I PORAŻKA.

Pierwsze zadowolenie przyszło w zeszłym roku, kiedy to moja waga wskazywała poniżej 100 kg. Wtedy już byłem pewny, że nigdy nie dopuszczę do 3 – cyfrowej liczby na wyświetlaczu mojej wagi.

NO CÓŻ – NIE WYSZŁO! CZEMU?

Przyszła kolejna chłodna pora roku. ulubiony rower zasnął snem zimowym w kącie piwnicy. I….. Robiłem NIC. A nie!! Sorry!!! – szukałem suplementu, który zredukuje wagę ciała bez robienia „nic”. No i stało się – środek, a raczej środki znalazły się w mgnieniu oka, ale jakoś – nie wiedzieć czemu – nie zadziałały. Znowu moja waga pokazała 3-cyfrowy stan licznika. Może się zepsuła???

WRESZCIE SUKCES!

Na jednej z grup społecznościowych zobaczyłem ogłoszenie – coś w stylu : schudnij  z Programem Królów. Postanowiłem zapoznać się z nim, poprosiłem o dołączenie do grupy, która tak mnie zaciekawiła swoim postem. Oj bardzo sceptycznie podchodziłem do Programu, miałem wiele pytań, uwag, wątpliwości. Myślałem, myślałem, czas leciał. I tak zleciały kolejne 3 tygodnie. Po tym ciężkim myśleniu, postanowiłem zaryzykować. Dostałem zalecenia, wskazówki, rady swojego opiekuna – Eksperta, kupiłem suplement do diety i rozpocząłem swoją wielką przygodę z Programem Królów. Ku mojemu zaskoczeniu po tygodniu oczyszczania organizmu z toksyn i nadmiaru wody, waga spadła aż o 5 kg … i cały czas spadała przez kolejne tygodnie. Aż osiągnąłem wynik 23 kg na minusie.

CHCESZ ZRZUCIĆ ZBĘDNE KILOGRAMY?

Obecnie jestem już Ekspertem w Programie Królów i pomagam tym, co podobnie jak ja kiedyś, borykają się z problemami wagi. Jeżeli moja historia w jakimkolwiek stopniu Cię zainteresowała, to nie zastanawiaj się. Napisz do mnie  lub zadzwoń.

Możesz jeść i chudnąć po królewsku. Bez głodzenia się, bez liczenia kalorii.

 

Fanpage: Marcin-Rogacki