NATALIA AMBRUSZKIEWICZ

Natalia 30 lat. 

Jestem kochającą mamą dwóch córek . Od lat walczyła z nadwagą, życie z nadwagą  nie było dla niej proste. Musiała żyć ze świadomością, że ludzie na ulicach ją wyśmiewali, była obiektem spojrzeń  które bardzo ją bolały.

Nigdy nie czuła się atrakcyjną kobietą. Tyle razy próbowała  różnych diet, ale żadna nie przynosiła oczekiwanych rezultatów, a Ona popadała w jeszcze większa depresje . Przez nadwagę miała problemy ze zdrowiem. Ciągłe bóle głowy, fatalne wyniki, nadciśnienie, przyjmowanie leków . Dzięki jednej z Pań Ekspertek, która zaprosiła ją do grupy, zmotywowała i pomogła uwierzyć, że to może się naprawdę udać… schudła 15 kg w 3.5 miesiąca!!!

Podczas programu miała wiele chwil zwątpienia, kilka razy chciała zrezygnować, ale dzięki ekspertom i grupie wsparcia zmotywowała się na nowe.

Jej wyniki poprawiły się i nie musi stosować już leków na nadciśnienie . Po 14 tygodniach przeszła na stabilizację  i od maja 2019 roku zmieniła nawyki żywieniowe na stałe. Jej waga jest stabilna.

„Moje samopoczucie się poprawiło i odzyskałam wiarę w siebie. W końcu umiem cieszyć się życiem. Nie wstydzę się iść z moimi dziećmi na basen . Jestem bardziej otwarta na ludzi. Teraz pomagam innym odmieniać swoje życie . Codziennie podnoszę swoje kwalifikacje

z  dietetyki i jestem z tego bardzo dumna.”

Polecam Program Królów, jako sposób na stałą zmianę nawyków żywieniowych, odzyskania radości życia, poprawy stanu zdrowia oraz zmianę sylwetki.

Fanpage: Natalia-Ambruszkiewicz

 

Zespół doradców – Natalia Ambruszkiewicz.