.

Nazywam się Paulina Peplinski, mam 37 lat. Z wykształcenia jestem inżynierem. Prywatnie jestem mamą dwójki dzieci, a z zamiłowania i pasji Ekspertem Programu Królów.

Swoją przygodę z Programem Królów zaczęłam ponad 3 lata temu. Program przeszłam z wynikiem -12 kilogramów. Bez efektu jo-jo, bo do dzisiaj utrzymuję tę wagę. Co oprócz wagi się zmieniło? Zasadniczo wszystko. Nauczyłam się czym jest zdrowe odżywianie i jak ważne jest ono dla naszego funkcjonowania. Stałam się wulkanem energii, zawsze gotowym do działania. Oprócz ogólnej poprawy stanu zdrowia, nie tylko mojego ale również moich najbliższych (jemy wszyscy to samo, nawet dzieci), wygrałam walkę z żylakami, stan przed cukrzycowy się cofnął. Mam siłę i energię do działania, której kiedyś tak bardzo mi brakowało.

POZNAJ MOJĄ HISTORIĘ

Z ROZMIARU 42 DO ROZMIARU 36, czyli jak odzyskać nie tylko swoją dawną sylwetkę, ale również zdrowie i pewność siebie?

jak schudnąć do rozmiaru 36

Jako Ekspert Programu Królów przeprowadziłam przez niego już 150 osób, zawsze znajdując czas na rozmowę, poradę i wsparcie, które jest tak bardzo potrzebne.

Jestem tutaj także dla Ciebie aby pomóc ci osiągnąć sukces. WYPEŁNIJ FORMULARZ OBOK, aby umówić się ze mną na bezpłatną konsultację. Przedyskutujemy Twoje cele i oczekiwania. Wspólnie opracujemy plan działania skrojony na miarę Twojego stylu życia i potrzeb. Nie czekaj dłużej – zadbaj o siebie już teraz!

ZOBACZ PRZYKŁADOWE PRZEMIANY MOICH PODOPIECZNYCH W PROGRAMIE KRÓLÓW

A TY? CZY PRÓBOWAŁEŚ JUŻ WSZYSTKIEGO, ALE NIE UDAŁO CI SIĘ SCHUDNĄĆ?

Jeśli do tej pory Twoje próby odchudzania nie przynosiły oczekiwanych efektów, mam dla Ciebie świetną wiadomość. Te imponujące przemiany są żywym dowodem na to, że Program Królów działa!

Program Królów to rewolucyjne podejście, w którym nie musisz się męczyć ani podejmować drastycznych wyrzeczeń. Wspólnie odkryjemy, że można jeść smacznie i jednocześnie tracić zbędne kilogramy!

Daj sobie jeszcze jedną szansę i dołącz do nas. Pozwól sobie na zdrową i satysfakcjonującą przemianę, gdzie królujesz Ty i Twoje dobre samopoczucie!

SKORZYSTAJ Z FORMULARZA NA TEJ STRONIE, by dowiedzieć się więcej o Programie Królów.

POZNAJ ZESPÓŁ Paulina Peplinski – jesteśmy do Twojej dyspozycji online 24/7!

Kliknij w zdjęcie wybranego doradcy, żeby przejść na jego profil w mediach społecznościowych.