WERONIKA KRAWCZYK

Hej! Mam na imię Weronika!

Z wykształcenia Coach Zdrowego Stylu Życia, a na codzień Joginka w dżinsach.

Moją pracą oraz pasją jest dzielenie się wiedzą żywieniową w połączeniu z miłością do jogowania na macie i praca z ludźmi.

Jestem pasjonatką zdrowego stylu życia – od zawsze interesował mnie temat szeroko rozumianego zdrowia i holistycznego podejścia do ludzkiego ciała. Promuję zdrowo-rozsądkowe podejście do diety, bez zakazów i nakazów. Uważam, że nauka zdrowych nawyków żywieniowych i odżywianie organizmu to medycyna przyszłości. Odkąd pamiętam, starałam się jeść zdrowo i dbać o swoją kondycję fizyczną i psychiczną.

Jestem Instruktorką Jogi z 10 letnim doświadczeniem.
Certyfikowanym nauczycielem Jogi Twarzy oraz Instruktorką Vinyasa Yogi RYT 200.

Skoro tutaj jesteś, to z pewnością poszukujesz motywacji i wsparcia w procesie wyrabiania zdrowych nawyków, które zostaną z Tobą na zawsze. U nas w Programie kluczowym elementem jest fakt, że odżywiamy swoje ciało przy okazji gubiąc zbędne kilogramy.

Być może potrzebujesz zmienić swoją dotychczasową dietę albo po prostu chcesz żyć bardziej zdrowo i świadomie? To właściwe miejsce i czas! Pozwól mi poprowadzić Cię w tej niesamowitej przygodzie – na pewno nie będziesz żałować!

Bo tam gdzie warto jest dotrzeć nie ma dróg na skróty, ale wspólnymi siłami wymarzony przez Ciebie cel jest w zasięgu ręki!

 

Fanpage: Weronika Krawczyk


Zespół doradców – Weronika Krawczyk