Radosław Król - sprawdź jak pomógł ojcu SCHUDNĄĆ aż 🏆 33 kilogramy 🏆

Moje życiowe obserwacje i zawód koncentrowały się zawsze wokół jedzenia. Gotowałem, uczyłem się o tym, obserwowałem rodziców, którzy byli na diecie...

Dieta niskokaloryczna i złe programy żywieniowe

Spokoju nie dawał mi fakt, że była to dieta niskokaloryczna, więc liczyli każdą kalorię a efektów w czasie zadowalających nie było. Waga rzeczywiście na początku spadała, ale spadała również sprawność fizyczna, bo organizm spowalniał swoje funkcjonowanie. Widziałem, że to są złe programy żywieniowe i jedynie rozstrajają organizm więc to nie w tą stronę powinno się iść.

Dieta warzywna - po szwajcarsku

W międzyczasie wyjechałem na 2 lata do Szwajcarii, gdzie ludzie żyją dłużej niż u nas, większość z nich osiąga wiek 80-90 lat. Ich sposób odżywiania się jest inny:

  • jedzą posiłki o stałych porach,
  • jedzą bardzo dużą ilość warzyw - prawie surowych,
  • jedzą najczęściej warzywa gotowane lub duszone

Dieta Królów - podstawowe założenia i początki

Kiedy przeszedłem na ich dietę to również bardzo dobrze się czułem, miałem zdecydowany przypływ energii i przestałem chorować. Te spostrzeżenia przywiozłem do Poznania i zaczęliśmy modyfikować dietę rozpisaną wcześniej dla ojca. Ojciec lubi jeść, więc jadł bardzo dużo, a okazało się, że waga pomimo to spadała.

W drodze ewolucji dieta wyglądała następująco:

  • Pierwszy tydzień to oczyszczanie organizmu - jemy głównie surowe warzywa, im więcej, tym lepiej. Do tego trochę niskoprocentowego nabiału, jogurt naturalny, otręby. Energię czerpiemy z tego, co zjemy.
  • W drugim tygodniu organizm odłącza się od energii z pożywienia i podłącza się do energii z zapasów odłożonych w komórkach tłuszczowych. Daje to ogromny wzrost energetyczny, jakby lampkę podłączyć nie do gniazdka, a do całej elektrowni. To powoduje, ze ludzie bardzo dobrze się czują, nie muszą pić kawy.
  • W każdym kolejnym tygodniu coś dochodzi: kurczak, tuńczyk, zupa jarzynowa, ale wspólnym mianownikiem są warzywa. Dla chcących się szybko odchudzić surowe warzywa powinny stanowić 80% posiłku, a pozostałe 20% ryby lub mięso. Dzięki temu, ze w każdym kolejnym tygodniu jest coś dodawane, to program nie staje się monotonny.
  • Dieta Krolów - efekty:Stosując tą dietę ludzie chudną ok. 6-7 kg miesięcznie Program rozpisany jest na 14 tyg., ale wszystko zależy od tego, ile dana osoba chce schudnąć.

Pomogłem ojcu. Pomogę i Tobie.

Program pomógł ojcu, potem znajomym i tak powstał pierwszy nasz gabinet, w którym pomagaliśmy ludziom zmagającym się jak wcześniej ojciec z otyłością. Nasz sukces opisano w Super Linii, zaczęli zgłaszać się do nas ludzie z pytaniem, czy mogą otworzyć takie gabinety w innych miastach. W Poznaniu zaczęły je otwierać nasze byłe klientki, które były chodzącą reklamą naszego programu. W sumie w przeciągu kilkunastu miesięcy powstało ok. 350 gabinetów.

Teraz promujemy Program Królów i pokazujemy, gdzie w Polsce można go realizować. Staramy się, aby Program Królów stał się rozpoznawalna marką. Działamy na portalach społecznościowych, ja prowadzę bloga. W kilku gazetach ukazał się wywiad z nami. Prowadzimy szkolenia w gabinetach, do których zapraszamy kobiety i opowiadamy o tym programie. Na tym polega teraz nasza praca. Mam nadzieję, że coraz większa sieć gabinetów Studio Zdrowia i propagowanie Programu Królów przyczyni się w naszym społeczeństwie do wzrostu świadomości, na czym polega zdrowe odżywianie.

Skopiowano do schowka