.

Mam na imię Angelika, mam 44 lata i jestem doradcą dietetycznym w Programie Królów.

Moja historia jest typowa dla przeciętnej kobiety w moim wieku: w pierwszej ciąży moja waga sięgnęła 106 kilogramów, a w drugiej – 108. Wiedziałam, że to zdecydowanie za dużo, ale przypisałam winę niedoczynności tarczycy, z którą zmagałam się od lat.

Moje życie wyglądało typowo dla pracującej mamy dwójki dzieci. Jadłam mało i szybko, piłam hektolitry kawy, a wieczorem lodówka i szafka ze słodyczami były moimi najlepszymi przyjaciółmi. To był mój czas na relaks po całym dniu w biegu.

17 kilogramów mniej

Po drugiej ciąży starałam się schudnąć i udało mi się osiągnąć wagę 82 kilogramy. Ale dalej było za dużo. Wtedy, przypadkowo, trafiłam na Program Królów. Początkowo byłam sceptyczna, ale po 14 tygodniach zrzuciłam 17 kilogramów! A przy niedoczynności tarczycy i Hashimoto to naprawdę duży sukces. Po okresie stabilizacji straciłam kolejne 3 kilogramy.

Od maja 2018 roku moja waga się nie zmieniła. Zmieniłam swoje nawyki żywieniowe na stałe i nie mam efektu jo-jo. Nigdy wcześniej nie czułam się lepiej w swoim ciele, a moje wyniki badań także się poprawiły.

Życie po Programie Królów

W ciągu tych 14 tygodni diety zdrowe odżywianie stało się moją pasją, dlatego dołączyłam do grona Ekspertów Programu Królów. Dzięki temu mogę pomagać innym i dzielić się swoimi doświadczeniami. „Przez moje ręce przeszło” ponad 500 uczestników! Jestem im wdzięczna za wspólnie spędzony czas, bo wiem, że to, co robię, ma sens.

Fanpage: Angelika-Wiśniewska