EMILIA WESELSKA MOLENDA

Emilia, obecnie pracuję w Firmie Logistycznej i zajmuję się Synkiem. Moją przygodę z Programem Królów zaczęłam już jakiś czas temu nie przez nadwagę, a po to by zmienić swoje nawyki żywieniowe!

Dlaczego szczupła osoba potrzebuje dobrych nawyków?

Od kilku Lat zmagam się z Endriometrioza oraz mam bardzo siną alergię na kurz i roztocza, moja odporność była po prostu w bardzo kiepskiej formie! Ciągłe przeziębienia, zapalenia różnego rodzaju. Już miałam tego dosyć. Dodać muszę jeszcze fatalny stan mojej skóry. Któregoś dnia poznałam Grzegorza Król, który wytłumaczył mi jak ważne jest to co jemy. 

Szczerze?

Nie wierzyłam, że dam radę nabrać dobrych nawyków, przecież jestem szczupła to jak mi to pomoże na inne schorzenia. Jak można zrezygnować z FAST FOOD. Grzegorz jednak uświadomił mi, że oprócz lepszego samopoczucia, kondycji skóry, włosów, paznokci, poprawi się moje zdrowie! a kto w tych czasach nie chce być Zdrowy? Wiadomo, każdy! Dlatego zaczęłam jeść zgodnie z  zasadami Programu Królów.

Czy się udało?

Jasne, że tak!!! Dziś energia mnie rozpiera! Jem zdrowo, smacznie, wyniki się poprawiły! Już nie wspomnę o ogólnym stanie mojego ciała. To była najlepsza decyzja w moim życiu. I tą decyzją i dobrymi nawykami zarażam bliskich. 

Co teraz?

Teraz Pomagam innym którzy zmagają się z nadwagą lub tak jak ja chcą nauczyć się zdrowo żyć! Każdy sukces prowadzonych przeze mnie uczestników Programu jest moim sukcesem, cieszę się jak dziecko przy każdej miłej wiadomości. Jestem szczęśliwą, zdrową, pewną siebie kobietą i matką.  Chcę się tym z Wami teraz podzielić i robię to z przyjemnością!

BO WARTO JEST ZDROWO ŻYĆ !!!

 

Fanpage: Emilia Weselska Molenda

Zaobserwuj nas na: