EWA BUŚKO

Mam na imię Ewa i opowiem Państwu swoja historię. Był smutny, szary listopadowy dzień. Umówiłam się na kawę ze swoja dawno niewidzianą koleżanką. Czekam…. i nagle patrze a do lokalu wchodzi kobieta….niby ona a nie ona… . Kiedy ostatni raz ją widziałam ważyła 98 kilo.. Podeszła do mnie … przeżyłam szok.
Wyglądała wspaniale .
Pytam… jak to zrobiłaś???
Dostałam odpowiedz:
Znasz Program Królów??
Zaprzeczyłam. Wtedy zaczęła mi wszystko opowiadać ze szczegółami Po dotarciu do domu otworzyłam komputer, znalazłam Program Królów, poprosiłam o pomoc.

A jak to było ze mną?

Moje problemy zdrowotne i przybieranie na wadze związane były z przypadłością z jaką borykają się kobiety w moim wieku czyli 50+ dopada nas ..menopauza..

Objawy jakie jej towarzyszą są bardzo frustrujące dla kobiety. Jednym z tych objawów jest niestety.. przybieranie na wadze.

Niby się je, to co zawsze, a kilogramy rosną bezlitośnie. To właśnie dopadło i mnie..

W konsekwencji przybierania na wadze obciążony kręgosłup podrażniał nerw kulszowy.

Myślę że dużo osób wie jak to boli .Lekarz neurolog przepisał mi zastrzyki witaminowe i kazał bezwarunkowo iść na dietę. Nigdy wcześniej nie byłam na diecie. Pierwszy kontakt z Ekspertem Programu Królów pomógł mi podjąć decyzje na TAK.

Determinacja i chęć pozbycia się kilogramów – ważyłam 81 kilogramów – sprawiły że stosując się do zaleceń, dawanych mi co tydzień przez Eksperta kilogramy, zaczęły spadać.

Fanpage: Ewa-Buśko

Zespół doradców – Ewa Buśko.