.

Ewa Giersz Buśko – kim jestem?

  • Po pierwsze…. kobietą, która wierzy w ludzi.
  • Po drugie… artystyczną duszą, aktorką grającą w teatrze po godzinach.
  • I po trzecie… empatyczną osobą, która ma w genach pomaganie innym.
  • A po czwarte … niepoprawną optymistką.
Jak to się stało, że jestem Ekspertem w Programie Królów?

Oto moja historia….

Był smutny, szary listopadowy dzień. Umówiłam się na kawę ze swoją dawno niewidzianą koleżanką. Czekam…. i nagle patrzę, a do lokalu wchodzi kobieta … niby ona, a nie ona … Kiedy ostatni raz ją widziałam ważyła 98 kilogramów. Podeszła do mnie … Przeżyłam szok. Wyglądała wspaniale! Pytam… Jak to zrobiłaś Dostałam odpowiedź: Znasz Program Królów?

Zaprzeczyłam. Wtedy zaczęła mi wszystko opowiadać ze szczegółami. Wychodząc z kawiarni w głowie świtała mi tylko jedna myśl sprawdzić, znaleźć i dowiedzieć się jak najwięcej o tym Programie. Po dotarciu do domu otworzyłam komputer, znalazłam Program Królów, poprosiłam o pomoc.

Moje problemy zdrowotne i przybieranie na wadze związane były z przypadłością, z jaką borykają się kobiety w moim wieku, czyli 50+. Dopada nas … menopauza. Objawy, jakie jej towarzyszą są bardzo frustrujące dla kobiety. Jednym z tych objawów jest niestety przybieranie na wadze. Niby się je, to co zawsze, a kilogramy rosną bezlitośnie. To właśnie dotyczyło i mnie. W moim przypadku w konsekwencji przybierania na wadze obciążony kręgosłup podrażniał nerw kulszowy.

Myślę, że dużo osób wie jak obciążenie nadwagą stawów, kręgosłupa wywołuje ból. Lekarz neurolog przepisał mi zastrzyki witaminowe i kazał bezwarunkowo iść na dietę. Nigdy wcześniej nie byłam na diecie. Pierwszy kontakt z Ekspertem Programu Królów pomógł mi podjąć decyzje na TAK.

Determinacja i chęć pozbycia się kilogramów – ważyłam 81 kilogramów – sprawiły, że stosując się do zaleceń, dawanych mi co tydzień przez Eksperta, kilogramy, zaczęły spadać, a moja waga końcowa to 62 kilogramy. Dziś jestem 4 lata po Programie Królów.

Wypełnij FORMULARZ obok!

Odżywiam się zdrowo i pomagam innym pozbyć się nie tylko kilogramów, ale także uszczęśliwić i sprawić, że każdy mój podopieczny będzie czuł się zdrowy, pewny siebie i swoich walorów. Zawsze jestem chętna do pomocy wspieram, motywuję, nie odpuszczam, szukam rozwiązań. Jeśli chcesz mojej pomocy to jestem dla Ciebie… Wypełnij FORMULARZ obok, a skontaktuję się z Tobą i przedstawię szczegóły dotyczące Programu.

ZOBACZ PRZYKŁADOWE SUKCESY MOICH PODOPIECZNYCH W PROGRAMIE KRÓLÓW

1. AGNIESZKA – podjęcie decyzji to połowa sukcesu

Ewa Buśko - przemiany

2. Pozostałe przykładowe metamorfozy moich podopiecznych

Ewa Buśko - przemiany Ewa Buśko - przemiany Ewa Buśko - przemiany

PORA NA TWÓJ SUKCES W ODCHUDZANIU!

Jeżeli dotychczasowe metody redukcji wagi okazały się dla Ciebie nieskuteczne, Program Królów przewróci Twoje postrzeganie diety do góry nogami. Sukcesy naszych uczestników to najlepszy dowód skuteczności Programu Królów.

W Programie Królów stawiamy na równowagę i smak, nie na wyrzeczenia i restrykcje. Razem przekonamy się, że możliwe jest jedzenie pysznych potraw i równoczesne pozbywanie się nadprogramowych kilogramów!

Przyłącz się do nas i odmień swój styl życia. Z Programem Królów odzyskasz radość z jedzenia i będziesz cieszyć się lżejszym, zdrowszym sobą!

SKORZYSTAJ Z FORMULARZA NA TEJ STRONIE, aby uzyskać więcej informacji Programu od Ewa Giersz Buśko.

Program Królów - przemianyProgram Królów - przemianyProgram Królów - przemianyProgram Królów - przemianyProgram Królów - przemiany