.

Nazywam się Izabela Wyrzykiewicz

Prywatnie jestem szczęśliwą żoną i mamą dwójki wspaniałych chłopców.

Z wykształcenia jestem ekonomistą i od ponad 13 lat jestem pracownikiem banku. Po dwóch ciążach kilkukrotnie próbowałam różnych sposobów, aby zredukować swoją wagę i choć czasem zdarzało się, że jakieś efekty odnosiłam to były one krótkotrwałe.

Do Programu Królów trafiłam zupełnie przypadkiem, w zasadzie za sprawą mojego męża, który chciał zrzucić zbędne kilogramy. W związku z tym, że mocno mu kibicowałam to postanowiłam, że będę go wspierać na tyle mocno, że razem z nim będę realizować zalecenia Programu Królów ? I tak też się stało, w związku z czym udało mi się zrzucić 10 kg w 12 tygodni.

Program na tyle mnie zafascynował, że postanowiłam nieść te wartości dalej i zacząć pomagać innym w drodze po wymarzoną sylwetkę ? Przeszłam szereg szkoleń i obecnie jestem Ekspertem w Programie Królów. Poświęciłam się temu w całości i porzuciłam pracę na etacie, ponieważ daje mi to mnóstwo satysfakcji każdego dnia.

Pomaganie innym w spełnianiu ich marzeń naprawdę ma dla mnie ogromną wartość i jest nieocenioną nagrodą na wykonywanie tej pracy, a w zasadzie powołania do promowania zdrowego stylu życia ? Jestem tutaj dla Ciebie, każdego dnia możesz liczyć na moje wsparcie ?

 

Fanpage: Izabela Wyrzykiewicz