.

Nazywam się Katarzyna Markowska, mam 44 lata i jestem dumną mamą dwójki dzieci. Nigdy nie miałam problemu z nadwagą aż do momentu przeprowadzki do innego kraju. Wtedy zaczęły się moje problemy i waga pokazywała już 106 kg.

Od 15 lat miałam problemy z kręgosłupem… 4 lata temu, podczas wizyty u lekarza, usłyszałam wyrok: „Albo pani schudnie, albo czeka panią wózek”. Długo nie mogłam się zebrać w sobie, żeby poszukać diety, pomocy. Aż natrafiłam na Program Królów.

W ciągu 15 tygodni schudłam 19 kg i miałam 150 cm mniej w obwodach. Operacji kręgosłupa musiałam się jednak poddać, ale wiem, że gdybym nie schudła nie doszłabym do sprawności tak szybko.

Po osiągnięciu własnego celu, postanowiłam, że dołączę do grona osób, które pomagają innym i zostałam Doradcą Żywieniowym w Programie Królów. Jeśli zmagasz się z nadwagą tak jak ja kiedyś, wypełnij formularz obok, pomogę zmienić Twoje życie na lepsze.

Omówimy Twoje cele i potrzeby. Razem stworzymy spersonalizowany plan działania, dopasowany do Twojego trybu życia, preferencji i celów. Nie zwlekaj, zadbaj o swoje zdrowie i dobre samopoczucie już dziś!

Zobacz PRZYKŁADOWE SUKCESY moich podopiecznych w Programie Królów

1. Hubert Matuszczak – dzięki Programowi pokonał nadwagę, odzyskał energię i pozytywne nastawienie do życia!

jak zrzucić brzuch

2. Mikołaj Markowski, mój syn – Ty też możesz pomóc nastolatkowi zdrowo zrzucić nadprogramowe kilogramy!

jak pomóc nastolatkowi schudnąć dieta dla nastolatków

3. Pozostałe przykładowe metamorfozy moich podopiecznych

katarzyna markowska - przemiany katarzyna markowska - przemiany katarzyna markowska - przemiany katarzyna markowska - przemiany

Dlaczego Program Królów jest tak skuteczny?
  • W Programie Królów im więcej się je, tym więcej się chudnie. Sekret tkwi w tym, co jesz!
  • Masz swojego indywidualnego opiekuna – to osoba, która zrealizowała Program Królów. Rozumie Twój problem jak nikt inny. Zaczynała tak jak Ty, dziś jest dowodem na jego skuteczności.
  • Nauczysz się zdrowych nawyków żywieniowych, które zostaną z Tobą na zawsze.
  • W ciągu miesiąca schudniesz 6-12 kg. Śmiało możemy to stwierdzić po naszych ponad 20-letnich doświadczeniach.
  • Efekty i stabilizacja wagi zostaną Z Tobą na lata! Po Programie nie ma efektu jo-jo!
  • Program Królów wspomoże Cię w chorobach i dolegliwościach, m.in. podwyższony cukier czy cholesterol, zaparcia, wzdęcia, niedoczynność, nadczynność tarczycy itp.
Zainteresowany? Zainspirowały Cię nasze historie sukcesu?

Zastanawiasz się, czy Ty również możesz osiągnąć tak spektakularną przemianę jak na powyższych zdjęciach? Odpowiedź brzmi: tak!

Nie czekaj ani chwili dłużej! Wypełnij krótki formularz zamieszczony na tej stronie, aby dowiedzieć się więcej na temat Programu Królów i jak zacząć go stosować. Rozmowa ze mną nic nie kosztuje, a może okazać się, że Program Królów jest idealny dla Ciebie. Skorzystaj z tej wyjątkowej okazji i dowiedz się, jak osiągnąć zdrową sylwetkę oraz lepsze samopoczucie!

POZNAJ ZESPÓŁ Katarzyna Markowska – jesteśmy do Twojej dyspozycji online 24/7!

przemiany Program Królów przemiany Program Królów