KRYSTYNA SERWA

Za symboliczną granicę pomiędzy młodością a dojrzałym wiekiem kobiety powszechnie uznaje się  czterdzieste urodziny. Często zdarza się, że u wielu kobiet po przekroczeniu 40-stki coraz trudniej utrzymać prawidłową masę ciała,  nasz metabolizm zaczyna zwalniać, „tu i tam” zaczyna przybywać niechcianych centymetrów. Zmiany hormonalne w kolejnych latach każda kobieta odczuwa nieco inaczej ale każda zauważa, że jej ciało i samopoczucie zaczyna się zmieniać. Możesz temu się poddać lub  przeciwdziałać. Zmiany w diecie,  odpowiednia suplementacja, wprowadzenie aktywności fizycznej-takiej która sprawia Ci przyjemność,  to podstawa  by zachować prawidłową masę ciała, energię, zdrowie  i świetne samopoczucie.

Krystyna lat 59

Mama dwójki dorosłych usamodzielnionych dzieci ,babcia 6 letniej wnuczki – spełniona kobieta.

Najważniejsze dla niej jest zdrowa i szczęśliwa rodzina. Uwielbia czytać książki, podróżować -poznawać nowe miejsca na ziemi i ludzi.

Jest doradcą dietetycznym i jako Ekspert w Programie Królów wspiera i motywuje osoby, których marzeniem jest  zgubić nadmiar kilogramów jeśli takowe są, zdrowo się odżywiać  i mieć zawsze  świetną sylwetkę i wspaniałe samopoczucie.

Jako dojrzała kobieta z bagażem własnych doświadczeń życiowych jest osobą empatyczną, a jednocześnie pogodną i z pozytywną energią z łatwością nawiązuje kontakt zarówno z osobami w swoim wieku, ale kocha też młodych ludzi, z którymi szybko nawiązuje relacje. Przy jej wsparciu i prowadzeniu w realizacji Programu, wiele młodych mam osiągnęło sukces w walce o lepszą wersję siebie pozostając ze swoją prowadzącą w przyjacielskich relacjach do dziś. Opinie uczestników programu na jej temat można poczytać na jej fanpage w zakładce „recenzje”

Chociaż nigdy nie miała problemów z utrzymaniem  prawidłowej sylwetki, to jak sama mówi o sobie: „w okresie zmian hormonalnych w wieku 50+ zgubiły mnie słodkości oraz  „książkoholizm”– spędzając każdą wolną chwilę nad książką-czytając nałogowo i podjadając słodkości nabierałam tłuszczyku powoli ale systematycznie…”

W 2017r. wiosną zrealizowała ściśle tydzień po tygodniu zalecenia Programu Królów, zredukowała nadwyżkę i do dziś cieszy się zdrową sylwetką, tryska energią i zaraża innych pozytywnym nastawieniem do życia.

Jednocześnie odnalazła swoją pasję życiową-po wielu szkoleniach z twórcami Programu Królów rozpoczęła współpracę. Od stycznia 2018 roku jako doradca dietetyczny-Ekspert Programu Królów pomaga w realizacji Programu osobom, które się do niej zgłoszą.

Pragnie uszczęśliwiać każdą osobę w każdym wieku, pokazując program żywieniowy, którego najważniejszym atutem jest wyrobienie w sobie zdrowych nawyków żywieniowych. Wierzy, że jest to prosta droga do świetnej sylwetki, lepszego zdrowia i świetnego samopoczucia na lata.

„Jeśli chcesz  mieć  prawidłową masę ciała, energię, kondycję  i świetne  samopoczucie -jestem do Twojej dyspozycji i poprowadzę w osiągnięciu Twojego celu”.

Krystyna Serwa- Ekspert Programu Królów.”

Fanpage: Krystyna-Serwa

 

Zespół doradców – Krystyna Serwa.

Zaobserwuj nas na: