.

Za symboliczną granicę pomiędzy młodością a dojrzałym wiekiem kobiety powszechnie uznaje się  czterdzieste urodziny. Często zdarza się, że u wielu kobiet po przekroczeniu 40-stki coraz trudniej utrzymać prawidłową masę ciała, nasz metabolizm zaczyna zwalniać, a „tu i tam” zaczyna przybywać niechcianych centymetrów.

Zmiany hormonalne w kolejnych latach każda kobieta odczuwa nieco inaczej, ale każda zauważa, że jej ciało i samopoczucie zaczyna się zmieniać. Możesz temu się poddać lub przeciwdziałać. Zmiany w diecie, odpowiednia suplementacja, wprowadzenie aktywności fizycznej – takiej, która sprawia Ci przyjemność, to podstawa,  by zachować prawidłową masę ciała, energię, zdrowie  i świetne samopoczucie.

Krystyna Serwa

Lat 60+ – mama dwójki dorosłych, usamodzielnionych dzieci, babcia nastoletniej wnuczki – spełniona kobieta.

Najważniejsze dla niej jest zdrowa i szczęśliwa rodzina. Uwielbia czytać książki, podróżować – poznawać nowe miejsca na ziemi i ludzi.

Jest doradcą dietetycznym i jako Ekspert w Programie Królów wspiera i motywuje osoby, których marzeniem jest zgubić nadmiar kilogramów, jeśli takowe są, zdrowo się odżywiać i mieć zawsze świetną sylwetkę i wspaniałe samopoczucie.

Jako dojrzała kobieta z bagażem własnych doświadczeń życiowych jest osobą empatyczną, a jednocześnie pogodną i z pozytywną energią z łatwością nawiązuje kontakt zarówno z osobami w swoim wieku, ale kocha też młodych ludzi, z którymi szybko nawiązuje relacje. Przy jej wsparciu i prowadzeniu w realizacji Programu, wiele młodych mam osiągnęło sukces w walce o lepszą wersję siebie pozostając ze swoją prowadzącą w przyjacielskich relacjach do dziś.

Oto przykładowe opinie na jej temat:

„Program Królów jest naprawdę skuteczny pod warunkiem uważnego czytania zaleceń, słuchania Eksperta i stosowanie zaleceń. Polecam jako Opiekuna/Eksperta Panią Krystynę, która jest bardzo pomocna w realizacji Programu. Zawsze można na Nią liczyć. Dzięki Programowi można zyskać sylwetkę, zdrowie, a jedynym „skutkiem ubocznym” jest wymiana garderoby”. Barbara Sowińska

„Polecam, Krysia-petarda, a sam Program bardzo przyjemny w realizacji.” Agnieszka Gerich-Oktaba

„Polecam Program Królów, odmienił moje życie, odzyskałam część zdrowa, tą dużą część…. Pozbyłam się -32 kg. Polecam wspaniałego eksperta Programu Królów – Krysię – pomocna, ale też podziwiam jej postawę godną naśladowania… Brawo! Tak trzymaj! Za wyzwanie plank wielki szacunek i gratulacje.” Małgorzata Sulowska

Chociaż nigdy nie miała problemów z utrzymaniem  prawidłowej sylwetki, to jak sama mówi o sobie: „w okresie zmian hormonalnych w wieku 50+ zgubiły mnie słodkości oraz  „książkoholizm”– spędzając każdą wolną chwilę nad książką, czytając nałogowo i podjadając słodkości nabierałam tłuszczyku powoli, ale systematycznie…”

W 2017 r. , wiosną, zrealizowała ściśle tydzień po tygodniu zalecenia Programu Królów, zredukowała nadwyżkę i do dziś cieszy się zdrową sylwetką, tryska energią i zaraża innych pozytywnym nastawieniem do życia.

Jednocześnie odnalazła swoją pasję życiową – po wielu szkoleniach z twórcami Programu Królów rozpoczęła współpracę. Od stycznia 2018 roku jako doradca dietetyczny – Ekspert Programu Królów pomaga w realizacji Programu osobom, które się do niej zgłoszą.

Pragnie uszczęśliwiać każdą osobę w każdym wieku, pokazując program żywieniowy, którego najważniejszym atutem jest wyrobienie w sobie zdrowych nawyków żywieniowych. Wierzy, że jest to prosta droga do świetnej sylwetki, lepszego zdrowia i świetnego samopoczucia na lata.

„Jeśli chcesz mieć  prawidłową masę ciała, energię, kondycję i świetne samopoczucie – jestem do Twojej dyspozycji i poprowadzę w osiągnięciu Twojego celu”.

Wystarczy, że WYPEŁNISZ FORMULARZ obok, a odezwę się do ciebie w ciągu 24 h. Do usłyszenia!

ZOBACZ METAMORFOZĘ KRYSTYNY ORAZ PRZYKŁADOWE PRZEMIANY JEJ PODOPIECZNYCH W PROGRAMIE KRÓLÓW

Krystyna Serwa przemiany

POZNAJ ZESPÓŁ KRYSTYNA SERWA – JESTEŚMY DO TWOJEJ DYSPOZYCJI ONLINE 24/7!

Renata Rączka