.

Historia redukcji 48 kilogramów w 9 miesięcy na Diecie Królów.

Tadeusz lat 59

Jest taki pogląd – żeby pomagać innym, najpierw trzeba zrobić porządek z samym sobą.

Od dziecka nigdy nie był szczupły. Jako młody chłopak trenował judo i zapasy ,co spowodowało rozbudowę pewnych partii sylwetki.

Prosta droga do 130 kilogramów

Najgorszy okres dla jego wagi i sylwetki przyszedł jednak nieco później, w czasie gdy rozpoczął pracę zawodową. Dużo pracy, mało czasu na posiłki i regenerację skutkowało u niego nieregularnym jedzeniem. Głód zaspokajał jedzeniem niezbyt wyszukanym, a także wysokoenergetycznym. Ponieważ był ,,łasuchem,, to jadł też dużo słodyczy.

W taki właśnie sposób, w wieku 47 lat dorobił się 130 kilogramów masy ciała.

Historia nieudanych eksperymentów

Zaczął mieć problemy ze zdrowiem. Pojawiło się u niego nadciśnienie, bóle kręgosłupa i stawów, refluks i kłopoty jelitowe. Ten stan jego samopoczucia  zmobilizował go do ponownego poszukiwania dobrej diety ,która by pomogła mu poprawić stan zdrowia i zredukować masę ciała.

Wcześniej stosował wiele diet redukcyjnych , były to między innymi : dieta Kwaśniewskiego ,dieta tłuszczowa i klasyk czyli MŻ.  Jednak żadna nie przyniosła mu oczekiwanego i długotrwałego efektu . Zgubione kilogramy szybko wracały i to z nawiązką ,a monotonne i nie efektywne odżywianie zaczęło go też nudzić.

Poszukiwania diety – z wizytą u Króla

W 2008 roku usłyszał o  żywieniowym Programie Królów. Zainteresował się tym i postanowił zapoznać się z tematem u źródła.Pojechał do Poznania ,gdzie Grzegorz Król robił szkolenia i tam poznał szczegóły tego Programu. Dodatkiem do lepszej realizacji były polecane masaże. Zainspirowany tym całym pakietem wrócił do domu z wiedzą i urządzeniem do masażu Rolletic.

Po pierwsze: nie głodzić się

Po powrocie rozpoczął realizację Programu Królów. Był zachwycony tym jak chudł każdego tygodnia nie będąc przy  tym głodnym i tym że nabierał więcej energii. W przypadku każdej diety którą wcześniej stosował odżywianie i przygotowywanie posiłków było zawsze dużym wyzwaniem. Realizując Program Królów był pozytywnie zaskoczony łatwością przygotowywania świetnych posiłków i ten element nie sprawiał już u kłopotów. Jadł do syta i nie dopuszczał do uczucia głodu, przy tym polubił warzywa które były dla niego  ,,egzotyczne,, takie jak seler naciowy i kalarepa , często potem służyły mu jako przekąski między posiłkami.

Co mu dał, a czego pozbawił  go Program Królów

Schudł łącznie 48 kilogramów w 9 miesięcy.  Dzięki realizacji Programu Królów i wsparciu jego mentora Grzegorza Król odzyskał własne ciało spod góry tłuszczu.

Jego zdrowie i samopoczucie również się poprawiło. Osiągnięty przez Tadeusza sukces był początkiem wielu zmian w jego życiu. Najważniejsze że pomógł sobie, a potem postanowił wspierać innych w walce o powrót do zdrowia oraz pozbycia się otyłości

Fanpage: Tadeusz-Serwa